UzņēmumsAktualitātes

Ziemas periodā sabiedriskā transporta kustība Ventspils pilsētas maršrutos tiek pielāgota pasažieru plūsmai

Ziemas periodā sabiedriskā transporta kustība Ventspils pilsētas maršrutos tiek pielāgota pasažieru plūsmai

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” regulāri seko līdzi pasažieru plūsmai, plānojot un pielāgojot pārvadājumus Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos.

Pamatojoties uz pasažieru plūsmas analīzes datiem, maršrutā nr.22 “Inženieru iela Celtnieku iela” ziemas sezonā tiek samazināts reisu skaits, un  līdz 2024. gada 1. martam darba dienās tiek slēgti 2 reisi no Inženieru ielas - plkst. 6:47 un plkst. 7:48, kā arī 3 reisi no Celtnieku ielas - plkst. 6:23, plkst. 7:00 un plkst. 7:29. Savukārt sestdienās no Celtnieku ielas tiek slēgts reiss plkst. 7:25. Sākoties pavasara – vasaras sezonai, tiks vērtēta iespēja pārskatīt autobusu kustības grafiku.

Vēršam uzmanību, ka esošajiem reisiem tiek mainīts arī atiešanas laiks. Laika periodā no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 starp reisiem tiek saglabāts intervāls no 5 līdz 14 minūtēm.

Atgādinām, ka darba dienās pasažieri var izmantot arī lielas ietilpības autobusu, kas kursē maršrutā nr.5 “Inženieru iela - Celtnieku iela” un plkst. 7:15 atiet no Celtnieku ielas, bet no Inženieru ielas plkst. 7:45. Darba dienās, lai no Inženieru ielas masīva nokļūtu pilsētas centrā vai Pārventā, iespējams izmantot maršruta autobusu nr.10 “Medņu iela - Ventamonjaks”, kas no pieturas atiet plkst. 7:08.

Papildus informāciju var iegūt,  zvanot Pārvadājumu daļai darba laikā pa tālruni 636 22422.

2023. gada 5. decembrī