UzņēmumsAktualitātes

“Ventspils reiss” strādā bez pārkāpumiem

“Ventspils reiss” strādā bez pārkāpumiem

Katru gadu sabiedriskajā transportā dažādi kontroles dienesti veic pārbaudes, kontrolējot gan kustības grafika ievērošanu, obligātās informācijas esamību transporta līdzeklī u.c. . Bet vislielākā uzmanība tiek pievērsta biļešu tirdzniecībai. Pārbaužu rezultāti liecina – “Ventspils reiss” pasažieru pārvadājumus veic atbilstoši pasūtītāja prasībām un bez pārkāpumiem.

Valsts SIA “Autotransporta direkcija” publiskojusi informāciju, ka 2019. gadā reģionālajos (starppilsētu un novada) autobusu un vilcienu maršrutos veikta 2351 kontrole, kas ir par 27% vairāk nekā 2018.gadā. Pārkāpumi konstatēti 6% gadījumu, un visbiežāk tie bijuši saistīti ar biļešu tirdzniecību, taču tiek kontrolēts arī daudz kas cits, piemēram, reisa izpildes laiku ievērošana u.c..

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu reisos 2019. gadā veiktas 7 pārbaudes, kurās nav konstatēts neviens pārkāpums.

Tikpat reižu kontroles pasākumi veikti ārzemēs, pasūtījuma braucienu laikā. Šo kontroļu uzmanības centrā ir autobusu vadītāju darba un atpūtas laika ievērošana, brauciena dokumentācija u.c.. Arī šajos gadījumos ārvalstu kontroles dienesti pārkāpumus nav konstatējuši.

Statistiku par katra reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegto biļešu skaits, tādēļ Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus paņemt brauciena biļeti un pārbaudīt tajā norādīto informāciju!

Par novērotajiem trūkumiem un pārkāpumiem “Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu reisos un maršrutos aicinām zvanīt Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422 vai arī rakstīt uz e -pastu vreiss@ventspils.lv

2020. gada 27. janvārī