UzņēmumsAktualitātes

“Ventspils reiss” rūpes par darbiniekiem

“Ventspils reiss” rūpes par darbiniekiem

PSIA “Ventspils reiss”, rūpējoties par darbinieku labklājību un veselību, katru gadu nodrošina un apmaksā saviem darbiniekiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu un veselības apdrošināšanu.

Kā zināms, neparedzētas lietas var notikt ar katru no mums jebkurā diennakts laikā, neskatoties uz to, vai atrodamies savā darba vietā, mājās, vai esam aizbraukuši atpūsties. “Ventspils reiss” katru gadu nodrošina pilnīgi visiem saviem darbiniekiem nelaimes gadījuma apdrošināšanu visas diennakts garumā, neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā darbinieks atrodas. Apdrošināšana aizsargā gadījumos, kad iestājas pēkšņs un neparedzams gadījums, kura dēļ tiek nodarīts kaitējums fiziskajam veselības stāvoklim un dzīvībai. Tiek segta arī psiholoģiskā palīdzība - tiek segtas psihoterapeitu konsultācijas noteiktos gadījumos. Uzņēmums piedāvā arī veselības apdrošināšanu, kurā ir 3 pamatprogrammas un 3 papildprogrammas, kas palīdz un veicina rūpēties par darbinieku veselību. Tiek nodrošināta veselības apdrošināšana, kurā iekļauta:

·      ārstu, fizioterapeitu, dermatologu konsultācijas;

·       ārstniecības personu mājas vizītes;

·       ar darba specifiku saistītās obligātās veselības pārbaudes;

·       ārstnieciskās manipulācijas;

·      laboratoriskie izmeklējumi;

·      diagnostiskie izmeklējumi;

·      profilaktiskā vakcinācija;

·      medicīniskās apskates izziņas;

·      fizikālās terapijas procedūras.

Darbiniekiem pēc izvēles ir iespēja arī iegādāties veselības apdrošināšanas papildprogrammas: “Zobārstniecība ar zobu higiēnu”, “Medikamentu iegāde”- B4 un programmu “Sports”

“Ventspils reiss” sedz  darbinieku apdrošināšanu, rūpējoties par darbiniekiem, neatkarīgi no tā, kādā amatā darbinieks strādā.

2021. gada 20. februārī