UzņēmumsAktualitātes

„Ventspils reiss” izcīna godalgotu vietu pasažieru pārvadātāju spartakiādē

„Ventspils reiss” izcīna godalgotu vietu pasažieru pārvadātāju spartakiādē

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” izcīnījis 2.vietu Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas 23.veselības spartakiādē, kas no 19.līdz 21.jūlijam norisinājās Ikšķiles novada atpūtas kompleksā „Turbas”.

Ceļojošo kausu šogad mājup aizveda “Ludzas Autotransporta uzņēmums”, bet trešo vietu izcīnīja SIA „Jelgavas autobusu parks”. Kopumā izcīnītā 2.vieta vērtējama kā labs sasniegums, jo sacensībās valdīja īsti sportisks gars, un konkurence bija sīva.

23.veselības spartakiādi tradicionāli organizēja LPPA sadarbībā ar  SIA „Tukuma auto”, un tā pulcēja 15 pasažieru parvadātāju uzņēmumu un viņu sadarbības partneru komandas no Latvijas un Igaunijas.   

Dalībniekiem tika piedāvāta iespēja startēt gan komandu, gan individuālajos sporta veidos, un sportiskās aktivitātes visiem dalībniekiem  lika ne tikai pamatīgi izkustēties, bet arī sadarboties un rast radošus risinājumus gan komandu, gan individuālajās cīņās. Sacensību programmā bija iekļautas arī tādas  tradicionālas disciplīnas kā autobusu vilkšana, autobusu vadītāju sacensības un uzņēmumu vadītāju sacensības.

No 8 sporta veidiem, kas tika iekļauti kopvērtējumā, „Ventspils reisa” komandai vislabāk veicās 2 disciplīnās -  „Labirintā”, kurā bija nepieciešams demonstrēt labas sadarbības prasmes un komandas darbu, kā ar uzņēmuma vadītāju sacensībās. Abās tika izcīnīta pirmās vietas.

LPPA veselības spratkiādes tiek organizētas kopš 1997.gada. „Ventspils reiss” godalgotas vietas un iespēju organizēt spartakiādi Ventspilī iepriekš izcīnījis 4 reizes (2004.g. – 2v.; 2012.g.; 2014. un 2015.g. – 1.v.). Spartakiādes galvenais mērķis ir veicināt aktīvu atpūtu, pieredzes apmaiņu un ciešāku savstarpējo kontaktu veidošanu, kā arī noskaidrot sportiskākos LPPA biedrus un komandas.

          

2019. gada 24. jūlijā