UzņēmumsAktualitātes

“Ventspils reiss” iesaistās izglītojošos pasākumos

“Ventspils reiss” iesaistās izglītojošos pasākumos

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ir uzņēmums, kurā rūpējas ne tikai par darbinieku, bet arī sabiedrības izglītošanu. Šoreiz uzņēmums iesaistījies Ventspils 6.vidusskolas rīkotajā pasākumā “Eiropas Savienība un es jeb ES un es”, palīdzot pedagogiem organizēt pasākumu un sarūpējot nelielas, bet noderīgas balvas – atstarotājus un atstarojošas vestes.

Iesaistoties Ventspils 6.vidusskolas organizētajā mācību dienā, kas bija saistīta ar Eiropas Savienības tradīciju, vērtību un demokrātijas pamatprincipu izzināšanu, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” palīdzēja pedagogiem sarūpēt materiālu, ar kura palīdzību uzlabot skolēnu zināšanas ne tikai par sabiedrisko transportu un to, kādi drošības pasākumi jāievēro pārvietojoties tajā. Šīs dienas galvenais uzdevums bija iepazīstināt bērnus ar to, kā Eiropas Savienība ienāk mūsu pilsētā, rodot iespēju attīstīt videi draudzīgāku transportu jeb elektroautobusus un veidot izpratni par to, ka ceļu satiksmes pamatnoteikumi visā Eiropā ir vienādi.

Skolēni noskatījās gan sagatavoto video par drošību sabiedriskajā transportā, gan noklausījās stāstījumu par to, kā Ventspilij izdevies kļūt par pirmo pilsētu Latvijā, kurā kursē elektroautobusi, kuri mūsu valstī arī ražoti.  

Savas zināšanas un prasmes bērni varēji demonstrēt, atbildot uz dažādiem jautājumiem tiešsaistes viktorīnās. Aktīvākie un zinošākie balvās saņēma “Ventspils reiss” sarūpētās atstarojošās vestes, bet atstarotāji tika dāvināti visiem, kuri piedalījās pasākumā.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ir pasažieru pārvadātāju uzņēmums, kurš regulāri iesaistās vietējās kopienas atbalsta pasākumos, īpaši akcentējot sabiedrības izglītošanu satiksmes drošības jautājumus un jau 11 gadus organizējot akciju “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”, kuras laikā neredzamajiem pasažieriem tiek dāvināti atstarotāji un atstarojošās vestes.

2021. gada 22. decembrī