UzņēmumsAktualitātes

“Ventspils reiss” aicina laicīgi saņemt mēnešbiļetes

“Ventspils reiss” aicina laicīgi saņemt mēnešbiļetes

Jaunais mācību gads jau nākamnedēļ. Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” aicina skolēnus, skolēnu vecākus un studentus laikus sarūpēt  elektronisko braukšanas karti, kurā tiek ierakstītas nepieciešamās mēnešbiļetes.

2020. gadā PSIA “Ventspils reiss” veiksmīgi pārgāja uz elektronisko braukšanas karšu sistēmu. Tas nozīmē, ka pasažiera mēnešbiļete tiek ierakstīta elektroniskajā braukšanas kartē.

 Skolēni un studenti, kuriem vēl nav izgatavotas elektroniskās braukšanas kartes, tiek aicināti savlaicīgi iesūtīt informāciju to izveidei.  Lai izgatavotu elektronisko braukšanas karti, nepieciešams brīvā formā rakstīts iesniegums, kam pievienota braukšanas kartes lietotāja portreta fotogrāfija. Sūtot pieprasījumu elektroniski uz e-pastu andris.otto@ventspils.lv ar norādi Iesniegums mēnešbiļetei, jābūt minētam arī pasažiera vārdam, uzvārdam, dzimšanas datumam un tālruņa numuram.

 Tie, kam nav iespēja iesniegumu nosūtīt elektroniski, to var sagatavot rakstiski, aizpildot speciālu veidlapu autoostas kasē vai rakstot iesniegumu brīvā formā un kopā ar savu  fotogrāfiju  nododot Ventspils autoostas kasē. Atgādinām, ka, veicot mēnešbiļetes iegādi, autoostas kasē skolēniem un studentiem, tāpat kā iepriekš, būs jāuzrāda mācību iestādes izsniegta izziņa.

Mēnešbiļeti var izmantot maršrutos no nr. 1 līdz nr. 12, pārvietojoties pilsētas teritorijā.

Pirmreizēja  elektroniskās kartes, kurā tiek ierakstītas nepieciešamās mēnešbiļetes, izsniegšana ir bez maksas. Bet, lai saņemtu to atkārtoti, piemēram, nozaudēšanas gadījumā, jāmaksā 4 eiro. Atgādinām, ka elektroniskajā kartē, veicot priekšapmaksu,  vienlaikus iespējams ierakstīt arī cita veida biļetes, piemēram, universālo braucienu skaita biļeti, ko iespējams izmantot visos Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos no nr.1 līdz nr.23.

Sīkāku informāciju par braukšanas kartēm, to iegādāšanās un papildināšanas iespējām, kā arī atbildes uz jautājumiem neskaidrību gadījumos iespējams saņemt, darba laikā zvanot "Ventspils reisa" Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

2021. gada 26. augustā