UzņēmumsAktualitātes

Ventspils autoostā skatāma izstāde Foto grāmata “VENTSPILS 700+30”

Ventspils autoostā skatāma izstāde Foto grāmata “VENTSPILS 700+30”

PSIA “Ventspils reiss” pilsētas iedzīvotājus un viesus aicina apmeklēt fotoizstādi Foto grāmata “VENTSPILS 700+30”  , kurā apskatāms, kā Ventspils mainījusies gadu laikā.

Kad pēdējais gads lielai daļai no mums pavadīts “virtuālā neklātienē”, PSIA “Ventspils reiss” iedzīvotājus aicina apskatīt izstādi, kurā satiekas pagātnes kultūras mantojums ar nākotni. Izstāde veidota no Foto grāmatas “VENTSPILS 700+30”  albuma nodaļas “Mantojums un nākotne”.

Izstādē var apskatīt, kā laika gaitā mainījies Lielais laukums, Galvenā bibliotēka, Ventspils tirgus, Pils iela un daudzas citas vietas Ventspilī. Jaunākajiem ventspilniekiem šī ir iespēja ieraudzīt Ventspili tādu, kādu vēl nekad to nav redzējuši savām acīm, un ieraudzīt pagātnes kultūras mantojumu. Savukārt vecāki iedzīvotāji var gremdēties atmiņās par to, kā kādreiz šeit izskatījies, un saskatīt Ventspils nākotni.

Fotoizstāde Ventspils autoostā skatāma katru dienu: P. – Sv. 05:00 — 20:00. Apmeklējot izstādi, aicinām ievērot Valstī noteiktos piesardzības pasākumus.

2021. gada 27. maijā