UzņēmumsAktualitātes

Uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana

Uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana

Iestājoties rudens sezonai un samazinoties pieprasījumam pēc reisiem un maršrutiem, kas kursē uz pludmali, dārzkopības sabiedrībām un citām atpūtas vietām, tiek uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana.

Informējam, ka no 2. septembra tiek sākta pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana uz pasažieru iecienītām atpūtas vietām un dārzkopības sabiedrībām piepilsētā.

Kā pirmie tiek slēgti papildus reisi autobusu maršrutos Nr.20 “Celtnieku iela - Loču iela”. Līdz ar to vairs neapkalpos autobusu pieturu pie Dienvidu mola, un maršruta autobuss Nr.20 turpmāk kursēs tikai līdz Loču ielai. Arī maršrutā Nr.22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” tiek slēgti sezonālie reisi, kas kursēja piektdienas un sestdienas vakaros:

  • no Inženieru ielas darba dienās plkst.00:00, sestdienās – plkst.22:15; 23:30; 00:00; 00:25;
  • no Celtnieku ielas sestdienās plkst. 21:23 un 23:55.

Visu septembri vēl kursēs pārējie sezonālie reisi uz laivu bāzi Staldzenē, Būšniekiem, Akmeņdzirām un Kurzemi.

Lai nekļūdītos reisa un maršruta izvēlē, aicinām pasažierus uzmanīgi sekot līdzi informācijai, kas izvietota autobusu pieturās (sezonālie reisi rakstīti ar sarkanu krāsu) vai publicēta masu informācijas līdzekļos un sociālajos tīklos.

Neskaidrību gadījumā, kā arī lai izteiktu priekšlikumus vai pateicības un pretenzijas, aicinām darba laikā var zvanīt pašvaldības SIA “Ventspils reiss” Pārvadājumu daļai par tālruni 63622422 vai rakstīt e pastā vreiss@ventspils.lv

2019. gada 3. septembrī