UzņēmumsAktualitātes

Uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu atjaunošana

Uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu atjaunošana

No 1. aprīļa Ventspils pilsētas un novada autobusu maršrutos tiek uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu atjaunošana uz pasažieru iecienītākajiem galapunktiem. Reisu atjaunošana notiek saskaņā ar pasūtītāju iepriekš apstiprinātiem sarakstiem.

Lai nodrošinātu pasažieru nokļūšanu piepilsētas dārzkopības sabiedrībās un pilsētnieku iecienītās atpūtas vietās Būšnieku ezera apkaimē, no piektdienas, 1.aprīļa, tiek uzsākta vasaras sezonas reisu atjaunošana šādos maršrutos:

  • Nr. 6 atsevišķi reisi šajā maršrutā kursēs līdz pieturai ,,Jaunie Meža kapi”,
  • Nr. 8 ,,Staldzene – Centrs” – atsevišķos reisos maršruts tiek pagarināts līdz laivu bāzei Staldzenē vai Briežu dārzam,
  • Nr. 14 ,,Ventspils – Kurzeme”  - autobuss no aprīļa līdz oktobrim kursēs trešdienās, sestdienās un svētdienās.
  • Nr. 23 ,,Meža kapi - Ventspils Nafta’’ – pirmais reiss no pilsētas plkst.7.00 tiek pagarināts līdz Būšniekiem.

Informējam, ka uz Akmeņdzirām vasaras sezonām kursēs maršruta autobuss Nr.15 ,, Autoostas  - Akmeņdziras” (trešdienās, piektdienās, svētdienās) un Nr.23 AK ,, Akmeņdziras – Celtnieku iela” (trešdienās, piektdienās, svētdienās).

Tiek atjaunoti arī reisi autobuss maršrutā Ventspils  - Liepene, kurā sabiedriskais transports no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim kursē pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. No Ventspils autoostas uz Liepeni reisi ir plkst. 10.00 un plkst. 17.00, bet pretējā virzienā plkst. 10.45 un plkst.17.45.

Pašlaik braukšanas maksa, autobusu kursēšanas laiki un izpildes dienas sezonālajos reisos un maršrutos netiek mainītas un  saglabājas tādi pat kā iepriekšējā sezonā. Sīkāku informācija par autobusu kustības laikiem un izpildes dienām var atrast autobusu pieturās.

Atgādinām, ka sabiedriskais transports ir atzīts par augsta riska zonu, un tajā vēl aizvien paliek spēkā noteikums, ka brauciena laikā pasažieriem jāizmanto medicīniskā sejas maska vai respirators.

2022. gada 28. martā