UzņēmumsAktualitātes

Universālā braucienu karte – iegāde, izmantošana un papildināšana

Universālā braucienu karte – iegāde, izmantošana un papildināšana

Kopš 1.aprīļa Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā ieviestas universālās braukšanas skaita biļetes. Daļa pasažieru pirmo iegādāto braucienu skaitu jau ir izmantojuši, tāpēc vēlamies atgādināt, kur iespējams iegādāties, papildināt un izmantot šīs kartes.

Iegādāšanās

Daudzkārt izmantojamās plastikāta kartes, kuru cena 1 eiro (jāmaksā, iegādājoties karti pirmo reizi), var iegādāties Ventspils autoostas kasē. Šādā kartē var ierakstīt noteiktu braucienu skaitu: 10 (cena – EUR 7.30) 20 (cena – EUR 14.40), 40 (cena – EUR 28.50) un 60 (cena – EUR 42) .

Biļeti 10 braucieniem var iegādāties arī pie autobusu vadītāja (cena – EUR 7.80). Šajā gadījumā pasažierim tiks izsniegta vairākkārt izmantojama kartona karte, par kuru pirmajā iegādes reizē jāmaksā EUR 0.50.

Izmantošana

Universālās braukšanas skaita biļetes var izmantot jebkurā Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutā (no nr. 1 līdz nr. 23) pilsētas administratīvās teritorija robežās.

Kartes nav derīgas sezonālajos maršrutos, kā arī pasūtījumu reisos, piemēram, uz svētku uguņošanu, pēc pasākumiem teātra namā “Jūras vārti”, pēc pasākumiem Reņķa dārzā u.c.

Papildināšana

Universālās braucienu biļetes var papildināt tikai Ventspils autoostas kasēs.

Kāds pasažieris mums raksta, ka papildinājis savu universālo braucienu karti, kurā vēl bija palikuši 2 neizmantoti braucieni, taču pēc papildināšanas, izdrukājot biļetei, tajā nav uzrādījušies tikai tie braucieni, kas palikuši no iepriekšējās iegādes. Pasažieris jautā, kur pazuduši viņa braucieni?

Atbilde – braucieni nekur nav pazuduši. Kartē tehniski netiek papildināts braucienu skaits, bet tiek ierakstīta otra biļete ar jaunu izvēlēto braucienu skaitu. Tāpēc, tikko būs iztērēti iepriekš iegādātie braucieni, automātiski tiks uzsākta otrās biļetes izmantošana. Tāpēc uztraukumam nav iemesla.

2019. gada 17. aprīlī