UzņēmumsAktualitātes

Turpinās sezonālo reisu slēgšana

Turpinās sezonālo reisu slēgšana

Sākoties oktobrim, turpinās sezonālo maršrutu slēgšana Ventspils novadā, taču  atsevišķos Ventspils pilsētas, kā arī novada autobusu sezonālo reisu un maršrutu apkalpošana vēl turpinās.

Ventspils novada autobusu maršrutos  slēgts maršruts līdz Mazirbei, kas tiek apkalpots laikā no 1.maija līdz 30.septembrim. Pozitīvi vērtējams, ka sezonas laikā pārvadāto pasažieru skaits šajā maršrutā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, nesamazinās.

Līdz 31.oktobrim vēl turpinās sezonālā maršruta “Ventspils – Liepene” apkalpošana.

Tāpat līdz 31.oktobrim turpinās populārāko sezonālo reisu un maršrutu apkalpošana Ventspils pilsētas autobusu maršrutos uz Kurzemi un Akmeņdzirām, Būšniekiem, Briežu dārzu, laivu bāzi Staldzenē, kā arī līdz jaunajiem Meža kapiem.

Lai iegūtu precīzu informāciju par pakāpenisku sezonālo reisu un maršrutu slēgšanu, pasažieru pārvadātājs “Ventspils reiss” aicina pasažierus sekot līdzi informācijai, kas tiek izvietota autobusu pieturās, publicēta sociālajos tīklos, uzņēmuma mājas lapā un citos plašsaziņas līdzekļos .

 Atgādinām, ka dažādus jautājumus, kas saistīti sabiedriskā transporta pakalpojumiem, darba laikā operatīvi iespējams noskaidrot, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

2022. gada 4. oktobrī