UzņēmumsAktualitātes

Turpinās sezonālo reisu slēgšana pilsētas autobusu maršrutos

Turpinās sezonālo reisu slēgšana pilsētas autobusu maršrutos

Jau no septembra pakāpeniski tiek slēgti tie autobusi reisi un maršruti, kas pieprasīti tikai siltajos gadalaikos. Tradicionāli novembra sākums ir tas brīdis, kas tos slēdz pilnībā, lai atjaunotu tikai nākamajā pavasarī. Tā notiek arī šogad. Vēl līdz 15. novembrim kursēs reisi līdz Jaunajiem Meža kapiem, bet autobuss līdz Akmeņdzirām turpinās kursēt ziemas režīmā. Sīkāk lasiet tālāk...

No 1. novembra tiek slēgti sezonālie reisi un maršruti uz laivu bāzi Staldzenē, Briežu dārzu, Būšniekiem, Kurzemi un Akmeņdzirām.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, autobuss uz Akmeņdzirām turpinās kursēt ziemas režīmā kā maršruts Nr.23Ak “Celtnieku iela – Akmeņdziras”. Reisi  minētajā maršrutā tiks izpildīti tikai sestdienās, un maršruts sāksies no Celtnieku ielas ( pietura atrodas tuvāk Talsu ielai) plkst.7:35 un 15:25, savukārt no Akmeņdzirām – plkst.7:55 un plkst.15:45.

Reisi maršrutā Nr.6, kas apkalpo pieturu “Jaunie Meža kapi”, turpinās kursēt vēl līdz 15. novembrim.

Atgādinājums pasažieriem

Viens no priekšnoteikumiem sabiedriskā transporta izmantošanai ir pietiekama informācija par pakalpojumu, tāpēc aktuālā informācija regulāri tiek izvietota autobusu pieturās. Tiem, kas izmanto internetu, atbildes uz daudziem jautājumiem iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā ventspilsreiss.lv, kā sociālajos tīklos twitter.com/Ventspilsreiss un facebook.com/Vreiss.ventspilsreiss/. Tāpat atgādinām, ka dažādus jautājumus, kas saistīti sabiedriskā transporta pakalpojumien, darba laikā operatīvi iespējams noskaidrot, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

2018. gada 29. oktobrī