UzņēmumsAktualitātes

Turpinās sezonālo reisu slēgšana pilsētas autobusu maršrutos

Turpinās sezonālo reisu slēgšana pilsētas autobusu maršrutos

31. oktobrī tiek pabeigta sezonālo reisu slēgšana Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, izņemot maršrutu līdz Akmeņdzirām, kur autobuss turpinās kursēt ziemas režīmā.

No 1. novembra tiek slēgti sezonālie reisi un maršruti uz laivu bāzi Staldzenē, Briežu dārzu, Būšniekiem, jaunajiem Meža kapiem, Kurzemi un Akmeņdzirām.

Tāpat kā iepriekšējos gadus, autobuss uz Akmeņdzirām turpinās kursēt ziemas režīmā kā maršruts Nr.23 Ak “Celtnieku iela – Akmeņdziras”. Reisi  minētajā maršrutā tiks izpildīti tikai sestdienās, un maršruts sāksies no Celtnieku ielas (pietura iepretim mēbeļu veikalam GIGANT). Autobusa atiešanas laiki - plkst.7:35 un 15:10, bet no Akmeņdzirām – plkst.7:55 un plkst.15:30.

Informācija par sezonālo reisu slēgšanu jau izvietota autobusu pieturās. Atgādinām, ka dažādus jautājumus, kas saistīti sabiedriskā transporta pakalpojumien, darba laikā operatīvi iespējams noskaidrot, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422, savukārt ārpus darba laika -26018617.

Informācija par aktualitātēm uzņēmumā, izmaiņām autobusu kustībā u. c. var atrast arī “Ventspils reiss” sociālo tīklu profilos un mājas lapā www.ventspilsreiss.lv