UzņēmumsAktualitātes

Turpinās sezonālo reisu slēgšana

Turpinās sezonālo reisu slēgšana

Septembra beigās turpinās pakāpeniska sezonālo reisu un maršrutu slēgšana Ventspils novadā. Atgādinām, ka vairākos Ventspils pilsētas un novada autobusu maršrutos sezonālu reisu apkalpošana vēl turpināsies līdz oktobra beigām.

Ventspils novada autobusu maršrutos  no 2023. gada 1. oktobra tiek slēgts maršruts Ventspils - Mazirbe, kas tiek apkalpots no 1. maija līdz 30. septembrim. Diemžēl šajā sezonā pārvadāto pasažieru skaits šajā maršrutā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir nedaudz samazinājies.

Līdz 31. oktobrim vēl turpinās sezonālā maršruta Ventspils – Liepene apkalpošana.

Tāpat līdz 31. oktobrim turpinās populārāko sezonālo reisu un maršrutu apkalpošana Ventspils pilsētas autobusu maršrutos uz Kurzemi un Akmeņdzirām, Būšniekiem, Briežu dārzu, laivu bāzi Staldzenē, kā arī līdz jaunajiem Meža kapiem.

Lai iegūtu precīzu informāciju par pakāpenisku sezonālo reisu un maršrutu slēgšanu, aicinām pasažierus sekot līdzi informācijai autobusu pieturās, sociālajos tīklos, uzņēmuma mājas lapā un citos plašsaziņas līdzekļos.

Atgādinām, ka dažādus jautājumus, kas saistīti ar sabiedriskā transporta pakalpojumiem, iespējams operatīvi noskaidrot darba laikā, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

2023. gada 26. septembrī