UzņēmumsAktualitātes

Turpinās akcija “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”

Turpinās akcija “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”

Jau divpadsmito gadu pasažieru pārvadātājs “Ventspils reiss” organizē tradicionālo akciju “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”, kuras laikā "neredzamajiem" pasažieriem dāvina vairākus simtus atstarotāju un  atstarojošās vestes.

Lielākā daļa sabiedrības uzskata, ka atstarojošie elementi pie apģērba visvairāk nepieciešami ārpus pilsētas, taču statistika rāda pretējo, jo lielākā daļa ceļu satiksmes negadījumu, kuros iesaistīti neredzamie gājēji, notiek tieši apdzīvotās vietās. Tāpēc pasažieru pārvadātājs “Ventspils reiss” , kas ir sociāli atbildīgs darba devējs un strādā,  ievērojot savu ilggadējo devīzi “Braucam droši!”, rudens - ziemas sezonā turpina tradicionālo akciju “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”.

Akcijas galvenā mērķauditorija ir gados vecāki cilvēki un bērni, jo šie pasažieri veido lielāko riska grupu, aizbildinoties gan ar līdzekļu trūkumu to iegādei, gan aizmāršību, gan citiem nebūtiskiem iemesliem, kāpēc atstarotāja nav.

Pētījumi rāda, ka gājējs bez atstarojošiem elementiem autovadītājiem būs pamanāms aptuveni 20 metru attālumā. Savukārt cilvēku ar atstarotāju varēs pamanīt jau pat 140 metru attālumā. Svarīgi, lai atstarotājs būtu redzams gan no priekšpuses, gan no muguras

Pasažieriem vēlamies atgādināt, ka atstarotāja, atstarojošās vestes vai atstarojošo elementu esamība pie apģērba tumšajā diennakts laikā paaugstina ne tikai katra personiskās drošības līmeni, bet aizsargā arī pārējos satiksmes dalībniekus, ka arī palīdz autobusa vadītājam laikus ieraudzīt pasažieri, kas gaida pieturā. 

2022. gada 26. novembrī