UzņēmumsAktualitātes

Tiks nodrošināts papildus sabiedriskais transports

Tiks nodrošināts papildus sabiedriskais transports

Gādājot par pasažieru ērtībām, tiks nodrošināts papildus sabiedriskais transports uz Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu Lielajā laukumā un pēc tā.

Papildus sabiedriskais transports Jaungada naktī tiks nodrošināts pieprasītākajos maršrutos Pārventas, Tārgales un Gāliņciema virzienā.

Pirms uguņošanas no pieturas “Celtnieku iela” Pārventā plkst.23:30 aties 2 lielas ietilpības autobusi, kuri kursēs līdz Lielajam laukumam. Pēc svētku uguņošanas no pieturas “Lielais laukums” uz Pārventu autobusi aties plkst.01:00. Autobusi abos virzienos pilsētas pusē kursēs pa Sarkanmuižas dambi un apkalpos pieturas “Centrs” (virzienā no Pārventas) un “Swedbanka” (virzienā uz Pārventu).

Reiss maršrutā nr.11 A “Autoosta - Centrs – Piltene” plkst.22:01 no Piltenes (plkst. 22:17 no Tārgales) tiek pagarināts līdz autoostai.

Plkst. 01:00 no pieturas “Lielais laukums” aties mazas ietilpības autobuss, kas caur Gāliņciemu kursēs uz Tārgali. Kustības ceļš šajā maršrutā: Lielais laukums – Zvaigžņu iela -Baldones iela – Pulkveža iela – Krasta iela -Rūpniecības iela – Apvedtilts – Fabrikas iela – Kustes dambis – Robežu iela – Tārgale.

Biļetes cena papildus sabiedriskajā transportā 1 EUR.

2019. gada 27. decembrī