UzņēmumsAktualitātes

Tiekamies ar kolēģiem Latgales pusē

Tiekamies ar kolēģiem Latgales pusē

7. un 8. jūnijā “Ventspils reiss” valdes priekšsēdētājs A.Lieģis kā Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas valdes loceklis un pilsētas pasažieru pārvadājumu sekcijas vadītājs apmeklēja radniecīgus uzņēmumus Latgales pusē – Jēkabpilī, Rēzeknē, Ludzā un Daugavpilī, lai pārrunātu problēmas, kas saistītas ar ikdienas darbu, veicot pasažieru pārvadājumus.

Īpaši nozīmīgas bija tikšanās ar pārvadātājiem Jēkabpilī un Rēzeknē, jo arī šie uzņēmumi, līdzīgi kā “Ventspils reiss”, piesaistījuši ES fondu līdzekļus, lai savās pilsētās attīstītu videi draudzīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru.

Jēkabpilī šī projekta ietvaros paredzēts iegādāties septiņus, jaunus ar saspiesto dabasgāzi (CNG) darbināmus autobusus, savukārt Rēzeknē paredzēts autobusu parku papildināt 4 elektriskajiem autobusiem un izveidot tiem nepieciešamo infrastruktūru.

Apkopojot pieredzi, secināts, ka problēmas un tendences, ar kurām nākas saskarties pasažieru pārvadātājiem, ir līdzīgas. Atšķiras tikai veids, kā tās tiek risinātas. Visi pārvadātāji kā galveno problēmu minēja pārvadāto pasažieru skaita kritumu.

2018. gada 12. jūnijā