UzņēmumsAktualitātes

Tiek uzsākta sezonālo reisu atjaunošana

Tiek uzsākta sezonālo reisu atjaunošana

No 1. aprīļa Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos pēc iepriekš apstiprināta saraksta tiek uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu atjaunošana uz pasažieru iecienītākajiem galapunktiem.

Lai nodrošinātu pasažieru nokļūšanu dārzkopības sabiedrībās un pilsētnieku iecienītās atpūtas vietās Būšnieku ezera apkaimē, no ceturtdienas, 1.aprīļa, tiek uzsākta vasaras sezonas reisu atjaunošana šādos maršrutos:

  • Nr. 6 atsevišķi reisi šajā maršrutā kursēs līdz pieturai ,,Jaunie Meža kapi”,
  • Nr. 8 ,,Staldzene – Centrs” – atsevišķos reisos maršruts tiek pagarināts līdz laivu bāzei Staldzenē vai Briežu dārzam,
  • Nr. 14 ,,Ventspils – Kurzeme”  - autobuss no aprīļa līdz oktobrim kursēs trešdienās, sestdienās un svētdienās.
  • Nr. 23 ,,Meža kapi - Ventspils Nafta’’ – pirmais reiss no pilsētas plkst.7.00 tiek pagarināts līdz Būšniekiem.

Informējam, ka uz Akmeņdzirām vasaras sezonām kursēs maršruta autobuss Nr.15 ,, Autoostas  - Akmeņdziras” (trešdienās, piektdienās, svētdienās) un Nr.23 AK ,, Akmeņdziras – Celtnieku iela” (trešdienās, piektdienās, svētdienās).

Pašlaik braukšanas maksa, autobusu kursēšanas laiki un izpildes dienas sezonālajos reisos un maršrutos netiek mainītas un  saglabājas tāpat kā iepriekšējā sezonā. Sīkāku informācija par autobusu kustības laikiem un izpildes dienām var atrast autobusu pieturās.

Atgādinām, kamēr valstī ir spēkā ierobežojumi, kas jāievēro sabiedriskajā transportā, tie attiecas arī uz sezonālajiem reisiem un maršrutiem, tas ir, autobusā var pārvietoties, lietojot sejas aizsargmasku, kā arī transportlīdzeklī var uzņemt tikai 50% no kopējā atļautā pasažieru skaita. Ja pasažieru ir vairāk, autobusa vadītājam ir tiesības braucienu atteikt un pieturā neapstāties.

Tāpat kā iepriekš, arī šogad Ventspils autoostas kasēs pasažieriem bez maksas iespējams saņemt Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta kopējo sarakstu.

2021. gada 28. martā