UzņēmumsAktualitātes

Tiek pagarināts maršruts nr.3

Tiek pagarināts maršruts nr.3

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta pieejamību Gāliņciemā, pieņemts lēmums pagarināt pilsētas autobusu maršrutu nr. 3 “Ābolu iela – Siguldas iela”.

 Pēc pasažieru lūguma no 1. septembra eksperimentālā kārtā tika veiktas izmaiņas maršrutā nr. 3 “Ābolu iela – Siguldas iela”, mainot tā galapunktu un pagarinot  līdz pieturai “Sārnates iela”.  

Lai objektīvi izvērtētu šāda maršruta pagarinājuma nepieciešamību un noskaidrotu, cik pasažieru izmanto pieturu “Sārnates iela”, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” divu mēnešu garumā veica pasažieru skaitīšanu. Apkopojot tās rezultātus, secināts, ka minēto pieturu iekāpšanai un izkāpšanai šajā laikā izmantoja salīdzinoši liels pasažieru skaits.

Pamatojoties uz iegūto informāciju, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” sagatavoja priekšlikumu par šādu izmaiņu ieviešanas nepieciešamību, kas tika apstiprināts 4. novembra Komercdarbības un licencēšanas sēdē.

Līdz ar to informējam, ka turpmāk maršruta nr.3 ““Ābolu iela – Siguldas iela” galapunkts vairs nebūs pietura “Ābolu iela”, bet gan “Sārnates iela”.

2020. gada 6. novembrī