UzņēmumsAktualitātes

Tiek organizēts autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkurss

Tiek organizēts autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkurss

KONKURSS PĀRCELTS UZ VĒLĀKU LAIKU! INFORMĀCIJA SEKOS!

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” 16. gadu pēc kārtas organizē autobusu vadītāju Profesionālas meistarības konkursu, kas 2. augustā notiks uzņēmuma bāzē Robežu ielā 7.

Autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss uzņēmumā kļuvis par stabilu tradīciju. Tam ir vairāki mērķi, jo tas vienlaikus gan pārbauda, gan māca, gan motivē.

Konkursa laikā autobusu vadītājiem jāparāda savas prasmes jomās, kas saistītas ar tiešajiem darba pienākumiem: šķēršļu apbraukšana, autobusu gabarītu ievērošana, iebraukšana boksā uz remonta bedres, piebraukšana pie pieturas un tamlīdzīgi, kā arī tiešsaistē jākārto D kategorijas prasībām atbilstošs ceļu satiksmes noteikumu teorētiskais tests.

Uzrādot labus rezultātus konkursā un arī dažādās ar tiešo darbu saistītās jomās, autobusu vadītājiem iespējams saņemt gan balvas par dalību konkursā, gan piemaksu par augstu profesionālo meistarību, kas tiek aprēķināta uz vienu gadu un ir labs papildinājums ģimenes budžetam.

Tāpat kā iepriekš, arī šogad tie  autobusu vadītāji, kas konkursā 6 gadu periodā uzrādījuši stabili labus rezultātus, praktiskajā braukšanā var nepiedalīties. Tomēr ceļu satiksmes noteikumu tests jāpilda visiem.

Praksē pierādījies, ka konkurss sevi attaisnojis. Šo iniciatīvu atzinīgi novērtējuši gan kvalitātes sistēmas auditori, gan dažādi eksperti, kas vērtējuši uzņēmuma darbu.

Vēlamies atgādināt, ka konkurss ir atklāts, un no plkst.10 līdz plkst.12 to iespējams apmeklēt jebkuram interesentam. Apmeklējuma laikā ir iespējams iepazīties ar uzņēmuma vēsturi un darba ikdienu, vērot konkursu, uzdot jautājumus “Ventspils reiss” vadošajiem speciālistiem, kā arī izteikt priekšlikumus.

Autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkurss pirmoreiz tika organizēts 2007. gadā, un viens no tā mērķiem bija atjaunot senu tradīciju – atzīmēt Autotransporta darbinieku dienu, rosināt darbiniekus paaugstināt savu kvalifikāciju, kā arī popularizēt autobusu vadītāju profesiju, kas īpaši nozīmīgi arī pašlaik, kad visā valstī vērojams autobusu vadītāju trūkums.