UzņēmumsAktualitātes

Tiek organizēta pasažieru aptauja

Tiek organizēta pasažieru aptauja

Lai noskaidrotu pasažieru viedokli par iespējām nokļūt autoostā uz agrajiem starppilsētu reisiem, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” organizē aptauju autoostā un internetā.

Tā kā pirmie starppilsētu reisi  atiet laikā, kad pilsētas sabiedriskais transports kursē reti, iedzīvotājiem no attālākiem pilsētas mikrorajoniem ne vienmēr ir  iespējams izmantot sabiedrisko transportu, lai nokļūtu autoostā. Priekšlikums par to, ka nepieciešams veikt izmaiņas Ventspils pilsētas autobusu kustības sarakstos, lai ērtāk varētu nokļūt autoostā uz reisiem plkst.5:30 un plkst.6:30 (maršruts Ventspils – Rīga), saņemts arī no pasažieriem.

Lai noskaidrotu potenciālo un esošo pasažieru viedokli par to, kuros pilsētas  maršrutos un tieši cikos būtu nepieciešams sabiedriskais transports, kas nodrošinātu ērtāku nokļūšanu autoostā, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” laikā no 30. novembra līdz 4.decembrim organizē pasažieru aptauju. Tā tiek veikta klātienē, intervējot iepriekš minēto reisu pasažierus uz vietas autoostā tieši pirms reisiem, kā arī aptauju iespējams aizpildīt elektroniskā veidā ŠEIT . Aptaujas aizpildīšana prasīs vien dažas minūtes laika, taču uzņēmumam saņemtās atbildes ir ļoti svarīgas.

Jau iepriekš pateicamies visiem, kuri jau ir aizpildījuši aptaujas anketu, kā arī tiem, kuri to vēl tikai darīs!

Tāpat atgādinām, ka pasažieru ērtībām  maršruta “Ventspils – Rīga” reisi plkst.4:30 (kursē tikai pirmdienās), plkst.5:30 un plkat.6:30, kā arī maršruta ”Ventspils  - Jelgava” reiss plkst.7:10 no Ventspils autoostas, kursē caur Pārventu, kur uzņem pasažierus pieturās “Viesnīca “Vilnis”” un “Siguldas iela ( Tārgales ielā )”. Arī vakara reisi maršrutā “Rīga – Ventspils”, kas atiet no Rīgas autoostas, sākot no plkst.18:10, kursē caur Pārventu un izlaiž pasažierus pieturās “Siguldas iela ( Tārgales ielā )”, “Embūtes iela”, ““Viesnīca “Vilnis”” un “Kustes dārzs”.

2020. gada 30. novembrī