UzņēmumsAktualitātes

Sāk slēgt sezonālos reisus un maršrutus

Sāk slēgt sezonālos reisus un maršrutus

PSIA “Ventspils reiss” informē, ka no  ceturtdienas, 1. septembra, tiek uzsākta pakāpeniska pavasara – vasaras sezonas autobusu reisu un maršrutu slēgšana.

Kā pirmais no 1.septembra tiek slēgts sezonālais maršruts nr.20 “Celtnieku iela - Mols”, kas kursē vasaras sezonā un atvieglo iedzīvotāju nokļūšanu pludmalē. Sezonas laikā šo maršrutu izmantojuši 16 tūkstoši pasažieru, kas vidēji ir tikpat, cik sezonas laikā pirms pandēmijas.

Pašlaik vēl turpina kursēt sezonālie reisi uz Būšniekiem, Briežu dārzu, laivu bāzi Staldzenē un jaunajiem Meža kapiem, kā arī sezonālie maršruti uz dārzkopības sabiedrībām Akmeņdzirās un Kurzemē.

Tāpat līdz 1.oktobrim tiek apkalpoti sezonālie maršruti Ventspils novadā: uz Liepeni un Mazirbi.

Lai iegūtu precīzu informāciju par pakāpenisku sezonālo reisu un maršrutu slēgšanu, pasažieru pārvadātājs “Ventspils reiss” aicina pasažierus sekot līdzi informācijai, kas tiek izvietota autobusu pieturās, publicēta sociālajos tīklos, uzņēmuma mājas lapā un citos plašsaziņas līdzekļos .

Atgādinām, ka dažādus jautājumus, kas saistīti sabiedriskā transporta pakalpojumiem, darba laikā operatīvi iespējams noskaidrot, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

2022. gada 30. augustā