UzņēmumsAktualitātes

Sabiedriskajā transportā jauna kārtība atlaižu saņemšanai ar +3 ĢIMENES KARTI

Sabiedriskajā transportā jauna kārtība atlaižu saņemšanai ar  +3 ĢIMENES KARTI

Lai saņemtu atlaidi reģionālajā (starppilsētu un novadu) sabiedriskajā transportā, tagad katram daudzbērnu ģimenes loceklim nepieciešama sava personalizēta “3+ Ģimenes karte”.

Pasūtītājas, Valsts SIA “ Autotransporta direkcija” atgādina, ka jaunā kārtība atlaižu saņemšanai sabiedriskajā transportā ir spēkā jau no 2020.gada 1.janvāra, taču ne visi “+ 3 Ģimenes kartes” īpašnieki ir par to informēti.

Ja līdz pagājušā gada beigām skolēni un studenti līdz 24 gadu vecumam, izmantojot sabiedrisko transportu starppilsētu un novada maršrutos, atlaidi varēja saņemt,  uzrādot arī vecāku karti, ja tās otrā pusē bija norādīts bērna vārds un uzvārds, tad no 1.janvāra katram ģimenes loceklim kopā ar pasi, personas apliecību (ID karti) vai skolēna / studenta apliecību (līdz 24 gadu vecumam) ir jāuzrāda arī sava personalizētā “3+ Ģimenes karte”. Minētajiem dokumentiem jābūt līdzi gan biļetes iegādes brīdī, gan arī visa brauciena laikā.

Skolēni un studenti līdz 24 gadu vecumam, uzrādot  “3+ Ģimenes karti”, var saņemt atlaidi 90% apmērā no vienas biļetes cenas, bet vecāki - atlaidi 50% apmērā. Tāpat daudzbērnu ģimenes var iegādāties abonementa biļeti starppilsētu un novada maršrutos, saņemot atlaidi 40% apmērā.

Papildus atlaides šīs kartes īpašniekiem valsts piešķīrusi 4. maijā, 11. un 18. novembrī, kad daudzbērnu ģimenes locekļi reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus var izmantot bez maksas.

2020. gada 20. janvārī