UzņēmumsAktualitātes

Sabiedriskajā transportā atjauno drošības pasākumus

Sabiedriskajā transportā atjauno drošības pasākumus

Palielinoties inficēšanās riskam ar covid – 19 vīrusu, atsevišķos starppilsētu autobusu maršrutos pasažieriem atkal jāievēro pastiprināti drošības pasākumi.

Rūpējoties par pasažieru drošību un lai mazinātu inficēšanās risku, maršrutā uz Kuldīgu (un atpakaļ) atjaunoti atsevišķi ierobežojumi.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” iesaka šajā maršrutā īpašu uzmanību pievērst tam, lai tiktu ievērota sociālā distancēšanās – iespēju robežās ieņemt sēdvietas pamīšus, nesēdēt tiešā autobusa vadītāja tuvumā, kā arī, gaidot iekāpšanu autobusā, ievērot 2 metru distanci.

Lai mazinātu inficēšanās risku autobusa vadītājam, reisos, ko apkalpo pašvaldības SIA “ Ventspils reiss” tiks nozīmēts viens un tas pats autobuss, kurā pasažieriem tiek nodrošināta iespēja izmantot dezinfekcijas līdzekļus. Tajā atkal izvietots plastikāta norobežojums, kas mazina tiešā kontakta iespējas starp autobusa vadītāja un pasažieri. Autobusa vadītājam ir izsniegti dezinfekcijas līdzekļi, lai starp reisiem būtu iespējams veikt autobusa salona papildus dezinfekciju, savukārt maiņas beigās autobusā tiks veikta visu virsmu dezinfekcija un pastiprināta mitrā uzkopšana.

2020. gada 1. oktobrī