UzņēmumsAktualitātes

Sabiedriskais transports kursēs retāk

Pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu,  nepieciešamību ievērot sociālo distancēšanos, kā arī to, ka pasažieru skaits sabiedriskajā transportā kopš ārkārtas situācijas ieviešanas atsevišķos reisos un maršrutos ir būtiski samazinājies, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ir izvērtējis situāciju un pieņēmis lēmumu samazināt mazāk pieprasīto reisu skaitu. Izmaiņas stājas spēkā jau no 19. marta.

Lai izvērtētu nepieciešamību samazināt reisu skaitu, pašvaldības SIA „Ventspils reiss” rūpīgi sekoja līdzi pasažieru plūsmai. Tā kā pašlaik valstī ir spēkā dažādi ierobežojumi un daudzi uzņēmumi un iestādēs strādā attālināti,  iedzīvotājiem nav nepieciešams doties ne uz darbu, ne valsts un pašvaldības iestādēm. Tāda situācija būtiski ietekmē arī cilvēku pārvietošanās paradumus.

Veicot izmaiņas, tiek saglabāti tie reisi, kuri ir pieprasīti arī šajā ārkārtas situācijā.

Maršrutā Nr.22 darba dienās atcelti šādi reisi:

No Inženieru ielas plkst. 7:46; 8:00; 8:37;11:54; 17:22; 18:16; 19:03; 20:30; 23:35

No Celtnieku ielas plkst.7:22; 7:29; 8:11; 9:03; 9:20; 12:19; 17:52; 22:20; 23:10; 23:40

Vislielākais pasažieru skaita samazinājums ir šādos maršrutos:

Nr. 4 “Selga – Siguldas iela” un Nr.4A “Centrs – Selga”, Nr.5 “Inženieru iela -Siguldas iela” ; Nr. 6 “Ventamonjaks – Meža kapi – Saules iela”; Nr. 9 “Autoosta – Gāliņciems – Vārve” un un Nr.9A “ Vārve – Selga”, Nr.10 “Medņu iela – Ventamonjaks”; Nr. 6B “Meža kapi – Centrs”, Nr.3B “bolu iela – Meža kapi – Centrs”.

Līdz ar to uz laiku slēgti  maršruti Nr.9, 9A, 6B, 3B.

Aktuālo informāciju par izmaiņām Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta kustībā meklējiet www.ventspilsreiss.lv, kur ievietots arī saraksts printēšanai, vai pašvaldības SIA „Ventspils reiss” sociālo tīklu profilos. Iespēju robežās informācija tiks izvietota arī autobusu pieturās. AKTUĀLAIS KUSTĪBAS SARAKSTS

Kā ziņo Valsts SIA „Autotransporta direkcija” izmaiņas starppilsētu maršrutos būs spēkā no jau no ceturtdienas, 19.marta.  Šobrīd gan vēl nav konkrēti zināms, kuros reisos un maršrutos tās plānotas, tāpēc „Autotransporta direkcija” aicina pasažierus pirms brauciena iepazīties ar aktuālajiem sabiedriskā transporta sarakstiem ineterneta vietnēs www.1188.lv un www.atd.lv.

Lai pēc iespējas mazinātu savstarpējos kontaktus, pasažieri tiek aicināti biļetes iegādāties kasēs vai internetā, izmantot bezskaidras naudas norēķinus un Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos izmantot universālās braucienu skaita biļetes.

2020. gada 18. martā