UzņēmumsAktualitātes

Reģionālajos maršrutos iekļautas jaunas pieturas

Reģionālajos maršrutos iekļautas jaunas pieturas

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu un novada maršrutos pasažieru ērtībām iekļautas vairākas jaunas pieturas.

Pamatojoties uz pasažieru iesniegumiem, Valsts SIA “Autotransporta direkcija”, kas ir pasūtītājs reģionālās nozīmes sabiedriskā transporta pakalpojumiem, veikusi izmaiņas autobusu kustības sarakstos un iekļāvusi tajos šādas pieturas:

  • maršruta Ventspils – Rīga reisos, kas atiet no Ventspils plkst. 4.30 (tikai pirmdienās) un plkst. 5.30 (no pirmdienas līdz sestdienai),  iekļauta pietura “Usma”. Tajā autobuss piestās attiecīgi plkst. 5.15 un plkst. 6.15;
  • maršrutā Ventspils – Ziras – Ventspils iekļauta pietura “Zūru pasts” (reisā plkst. 12.00 no Ventspils autoostas un reisā plkst. 6.40 no Zirām). Pieturā “Zūru pasts” autobuss piestās plkst. 12.25 un plkst. 7.02;
  • maršruta Rīga – Ventspils reisos, kas atiet no Rīgas autoostas plkst.17.00 un plkst.17.30, pasažieriem turpmāk būs iespēja izkāpt Pārventā pieturās “Kurzemes iela” un “Kustes dārzs”, kā arī pieturās “Tārgales iela”, “Embūtes iela” un “Viesnīca Vilnis”.

Aicinām pasažierus izmantot piedāvātās iespējas!

2024. gada 15. martā