UzņēmumsAktualitātes

Pusmaratona laikā būs traucēta sabiedriskā transporta kustība

Pusmaratona laikā būs traucēta sabiedriskā transporta kustība

Šo svētdien, 9. jūnijā, Ventspils pusmaratona laikā no plkst. 10.00 līdz 15.30 paredzētas izmaiņas autobusu kustībā. Atsevišķi autobusu maršruti kursēs tikai līdz centram, netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi.

Līdz ar paredzētajām izmaiņām no plkst. 10.00 līdz plkst. 12:00 un pēc tam no plkst. 13.30 līdz plkst. 13.45 autobusu maršruti Nr. 5., 6.,10., 22., 23  no Pārventas kursēs tikai līdz centram. Pārējā laikā visi minētie maršruti virzienā uz Inženieru ielu kursēs pa Jūras ielu un Vasarnīcu ielu, bet virzienā uz centru – pa Katoļu ielu un Jūras ielu.

  • Vēršam uzmanību, ka no plkst.10.00 līdz plkst.14.10 netiks apkalpotas autobusu pieturas Mego, Viesnīca “Dzintarjūra”, Bērnu pilsētiņa, Baltais krusts, Lielais laukums abos virzienos, Reņķa dārzs abos virzienos un visas pieturas Saules ielā, kā arī Ganību ielā.

Savukārt maršrutā Nr.20 netiks apkalpota pietura Loču iela, bet maršrutā Nr.4A netiks izpildīti reisi, kas plkst. 13.15 atiet no centra un plkst. 13.40 no Selgas.

Maršrutu autobusi Nr.3 un Nr.4, kursējot uz Gāliņciemu, slēgto posmu apbrauks pa Jūras ielu, Brīvības ielu, Durbes ielu (līdz Kuldīgas ielai) un tālāk kursēs pa ierasto maršrutu. Līdz ar to netiks apkalpotas pieturas Lielais laukums un Reņķa dārzs (abos virzienos). 

Šādi kursēs arī starppilsētu maršruti Kuldīgas – Liepājas virzienā, tāpēc autobusi nepiestās pieturā Lielais laukums (abos virzienos).

Maršruta autobuss Nr.1, kas kursē uz Tārgali, un maršruta autobuss Nr.8, kas kursē uz Staldzeni, slēgto posmu apbrauks pa Jūras ielu un Aleksandra ielu. Šajos maršrutos tiks apkalpotas visas pieturas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām pasažierus pievērst uzmanību pieturās izvietotajai informācijai, kā arī plānot braucienus savlaicīgi!

2024. gada 4. jūnijā