UzņēmumsAktualitātes

PSIA “Ventspils reisam” Sabiedrības integrācijas fonds piešķir statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta 2021"

PSIA “Ventspils reisam” Sabiedrības integrācijas fonds piešķir statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta 2021"

Sabiedrības integrācijas fonds Pašvaldības SIA “Ventspils reisu” apbalvojis ar statusu "Ģimenei draudzīga darbavieta 2021" kategorijā pašvaldību pārvalde un nevaldības organizācijas.

Ceturtdien, 2021. gada 3. jūnijā, Sabiedrības integrācijas fonds svinīgā ceremonijā atklāja jaunu iniciatīvu “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Pasākuma laikā tika godinātas ģimenēm draudzīgākās darba vietas Latvijā. Par paveikto darbu “Ventspils reisam” kopā ar 50 citām darba vietām no visas Latvijas tika piešķirts statuss "Ģimenei draudzīga darbavieta 2021". Statusa piešķiršana dod tiesības 2 gadus izmantot “Ģimenei draudzīga darbavieta” logotipu. Iepriekš šo statusu piešķīra Labklājības ministrija. “Ventspils reiss” ministrijas apbalvojumu “Ģimenei draudzīgu komersants” saņēma 7 gadus pēc kārtas.

Uzņēmumam rūp, lai darbinieks spētu veiksmīgi sabalansēt darbu un ģimenes dzīvi, tāpēc “Ventspils reiss” darbiniekiem nāk pretī ar elastīgu darba laiku. Tas nodrošina iespēju savas atvases pavadīt uz Zinību dienu un būt kopā ar ģimeni daudzos citos svarīgos brīžos.  Atbalsts arī tiek sniegts darbinieku un viņu ģimenes locekļu dalībai dažādos sporta pasākumos, kā arī tiek organizēti atpūtas pasākumi neformālā gaisotnē un izglītojošas ekskursijas darbinieku bērniem. 

Darbu un ģimenes dzīvi nereti ir grūti apvienot, it īpaši strādājot maiņu darbu, kad sabiedriskajam transportam pasažieri jāpārvadā katru dienu. PSIA “Ventspils reisa” interesēs ir nodrošināt darbiniekiem darba vidi, kas ir draudzīga gan laikam ar ģimeni,  gan darba uzdevumu izpildei. Šāda vides nodrošināšana ilglaicīgi ir svarīga darbinieka mentālai veselībai, tādējādi uzlabojas arī dzīves un darba izpildes kvalitāte.

2021. gada 7. jūnijā