UzņēmumsAktualitātes

Profesionālās meistarības konkurss un atvērto durvju diena

Profesionālās meistarības konkurss un atvērto durvju diena

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” divpadsmito gadu organizē ikgadējo autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursu, kas šogad uzņēmuma bāzes teritorijā Robežu ielā 7 notiks 29. maijā, 12. jūnijā un 10. jūlijā. Pirmajā konkursa kārtā no plkst.10:00 plānota arī atvērto durvju diena uzņēmumā.

Autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss kļuvis par pašvaldības SIA “Ventspils reiss” stabilu tradīciju, un tam ir 3 galvenie mērķi: pārbaudīt, mācīt un motivēt.

Tā laikā autobusu vadītājiem jāparāda savas prasmes jomās, kas saistītas ar tiešajiem darba pienākumiem: šķēršļu apbraukšana, autobusu gabarītu ievērošana, iebraukšana boksā uz remonta bedres, piebraukšana pie pieturas un tamlīdzīgi.Papildus jākārto arī D kategorijas prasībām atbilstošais ceļu satiksmes noteikumu teorētiskais tests. Uzrādot labus rezultātus konkursā un arī dažādās ar tiešo darbu saistītās jomās, autobusu vadītājiem iespējams saņemt gan balvas par dalību konkursā, gan piemaksu par augstu profesionālo meistarību, kas tiek aprēķināta uz vienu gadu un ir labs papildinājums ģimenes budžetam.

Konkursā jāpiedalās visiem autobusu vadītājiem, taču tie autobusu vadītāji, kas konkursā vismaz 6 gadu periodā uzrādījuši stabili labus rezultātus, praktiskajā braukšanā var nepiedalīties. Tomēr ceļu satiksmes noteikumu tests jāpilda visiem. Tā kā uzņēmumā ievērojami pieaudzis autobusu vadītāju – sieviešu skaits, tad, izrādot īpašu cieņu viņu drosmei, dāmas tiks vērtētas ne tikai kopvērtējumā, bet arī tikai dāmu konkurencē. Tāpat atsevišķi labākie tiks noteikti starp tiem autobusu vadītājiem, kas uzņēmumā strādā neilgi un konkursā startēs pirmo reizi. Lai nodrošinātu vienlīdzīgas izaugsmes un konkurences iespējas, pirms katras konkursa kārtas tiek organizēta apmācība.

Praksē pierādījies, ka konkurss sevi attaisnojis. Šo iniciatīvu atzinīgi novērtējuši gan kvalitātes sistēmas auditori, gan dažādi eksperti, kas vērtējuši uzņēmuma darbu.

Vēlamies atgādināt, ka konkurss ir atklāts, un to iespējams apmeklēt jebkuram interesentam. 29. maijā papildus konkursam no plkst.10.00 tiek organizēta iedzīvotāju informācijas diena, kuras laikā būs iespējams iepazīties ar uzņēmuma darba ikdienu, vērot konkursu, kā arī tikties ar “Ventspils reiss” vadošajiem speciālistiem un uzdot interesējošos jautājumus, kā arī izteikt priekšlikumus.

Autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss pirmoreiz tika organizēts 2007. gadā, un viens no tā mērķiem bija atjaunot senu tradīciju – atzīmēt Autotransporta darbinieku dienu, kā arī celt autobusu vadītāju profesijas prestižu un rosināt darbiniekus paaugstināt savu kvalifikāciju.

Informējam, ka pašvaldības SIA “Ventspils reiss” rīkotajā Profesionālās meistarības konkursa laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Minētās fiksācijas var tikt publicētas masu mēdijos un sociālajos tīklos. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst minētās fiksācijas ar jūsu personas datiem, ja tas ir tehniski iespējams.

2018. gada 28. maijā