UzņēmumsAktualitātes

Pilsētas svētu laikā būs izmaiņas autobusu kustībā

Pilsētas svētu laikā būs izmaiņas autobusu kustībā

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka pilsētas svētku laikā  no 2022. gada 5. līdz 7. augustam būs satiksmes ierobežojumi, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību – tiks mainīti autobusu kustības ceļi, netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas, kā arī būs autobusu kavēšanās.

No 5. augusta līdz 7. augustam būs slēgta Ostas ielas promenāde, tāpēc tiks mainīts maršruta Nr.4A kustības ceļš, un autobuss kursēs līdz pieturai “Prāmju termināls”. Satiksmei slēgtais posms tiks apbraukts pa Kuldīgas ielu un Jūras ielu, kā arī gājiena laikā – pa Katoļu, Loču un Medņu ielu.

Sestdien, 6. augustā, laikā no plkst.9.30 līdz aptuveni plkst.13 iespējama autobusu kavēšanās pilnīgi visos sabiedriskā transporta maršrutos.

6. augustā pirms svētku gājiena un svētku gājiena laikā no plkst.9:30 līdz aptuveni plkst.13.00 satiksmei pakāpeniski tiks slēgts Lielas prospekts un tam piegulošās ielas. Līdz ar to tiks mainīti autobusu kustības ceļi vairākos maršrutos, kā arī netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas Lielajā prospektā (visā tā garumā), Saules ielā - posmā no Inženieru ielas līdz Lielajam prospektam, Vasarnīcu ielā – posmā Inženieru iela – Kroņu iela, Kuldīgas ielā  un Zvaigžņu ielā - posmā no Lielā prospekta līdz Inženieru ielai.

Autobusu maršruti uz Tārgali un Staldzeni minētajā laikā tiks novirzīti pa Sarkanmuižas dambi, bet maršruti uz Gāliņciemu un Selgu - pa Sarkanmuižas dambi un Lāčplēša ielu.

Tiks mainīti arī citu maršrutu kustības ceļi:

  • maršrutā Nr. 3., Nr. 4., Nr. 9.

Izmaiņas: Centrs – Jūras iela – Brīvības iela – Sarkanmuižas dambis – Lāčplēša iela ­­–Latgales iela – Kuldīgas iela – tālāk pēc maršruta – atpakaļ – Latgales iela – Lāčplēša iela – Lielais prospekts – Brīvības un Jūras iela – tālāk pēc parastā maršruta. Neapkalpos pieturas, kuras atrodas Kuldīgas un Zvaigžņu ielā: “Lielais laukums” un “Bērzu iela” abos virzienos, “Reņķa dārzs” virzienā uz centru.

  • maršrutā Nr. 5., Nr.10., Nr. 22.

Izmaiņas no centra: Centrs – Jūras iela – Vasarnīcu iela – Kroņa iela – Loču iela – Parka iela – Inženieru iela. Atpakaļ: Inženieru iela, Vasarnīcu iela, Jūras iela, Kuldīgas iela un tālāk pa maršrutu. Neapkalpos pieturas, kuras atrodas Lielajā prospektā, Vasarnīcu un Saules ielā.

  • maršrutā Nr. 20.

Izmaiņas no centra: Centrs – Jūras iela – Vasarnīcu iela – Kroņa iela – Loču iela – Mols – Medņu iela – Vasarnīcu iela – Jūras iela - tālāk pēc parastā maršruta. Pieturas “Inženieru iela” un “Slimnīca” netiks apkalpotas.

  • maršrutā Nr. 21.

Izmaiņas virzienā uz centru: Brīvības iela  – Jūras iela – Aleksandra iela  – Raiņa iela – Centrs – Raiņa iela – Sarkanmuižas dambis – Lāčplēša iela - Latgales iela – Kuldīgas iela – tālāk pēc maršruta – atpakaļ – Latgales iela – Lāčplēša iela – Lielais prospekts – Brīvības un Jūras iela – tālāk pēc parastā maršruta. Neapkalpos pieturas, kuras atrodas Kuldīgas un Zvaigžņu ielā: “Lielais laukums” un “Bērzu iela” abos virzienos, “Reņķa dārzs” virzienā uz centru, kā arī pieturas “Olimpiskais centrs” abos virzienos.

  • maršrutā Nr. 23. un Nr.6   

Izmaiņas no centra: Centrs – Jūras iela– Vasarnīcu iela– Kroņa iela – Loču iela– Parka iela – Vasarnīcu iela - Meža kapi – Aizsaules iela – Saules iela – Inženieru iela -Vasarnīcu - Jūras iela – tālāk pēc parastā maršruta.

2022. gada 2. augustā