UzņēmumsAktualitātes

Pateicības nedēļa “Ventspils reisā”

Pateicības nedēļa “Ventspils reisā”

Atzīmējot savas darbības 25 gadu jubileju, tiek godināti tie darbinieki, kuri kopā ar uzņēmumu aizvadījuši daudzus darba gadus. Pateicības nedēļas laikā viņi saņems gan materiālas, gan nemateriālas atzinības par ieguldīto darbu, uzticību un lojalitāti gan uzņēmumam, gan transporta nozarei kopumā.

Viens no principiem, kas ieviests uzņēmumā un regulāri tiek īstenots, ir saistīts ar darbinieku novērtēšanu un motivāciju. Papildus ikgadējai darbinieku novērtēšanai, kas saistīta ar tiešo darba pienākumu veikšanu un pārrunām ar uzņēmuma un struktūrvienību vadītājiem, uzņēmumā regulāri tiek īstenota arī darbinieku motivācijas programma, kuras vadmotīvs, pēc  “Ventspils reiss” Valdes priekšsēdētājs Artura Lieģa vārdiem, ir tāds, ka “ par katru labi padarītu darbu cilvēkam ir jāpasaka paldies”.

Ar uzņēmuma vadības rīkojumu pašvaldības SIA “Ventspils reiss” pateicības par ieguldīto darbu un prēmijas jau saņēmuši virkne darbinieku: J. Egle, V. Sitaruks , M. Janceviča,  I.Krinkele, B. Janosone, J.Strūģis (visi strādā no 1997.gada); G.Tupiņš (strādā no 2000.gada); Aleksandrs Litvins (strādā no 2001.gada); Uldis Ķempelis (strādā no 2003.gada); Māris Ozoliņš (strādā no 2004.gada).

Starp minētajiem ir gan autobusu vadītāji, gan remontzonas darbinieki, sabiedriskā transporta kontroliere un autoostas kasiere. Nereti tie ir darbinieki, kuru ikdienas ieguldījums pasažieru acīm nav redzams (izņemot autobusu vadītājus, kontrolieri un autoostas kasieri), taču tas nebūt nav maznozīmīgs, jo visiem ir patīkami atrasties sakoptā vidē, pārvietoties autobusos, kas ir arī tehniskajā kārtībā un droši pasažieriem.

Pateicības nedēļa turpinās, un tās ietvaros par godu uzņēmuma 25 gadu jubilejai, vairāk nekā trešdaļa darbinieku saņems dažāda līmeņa atzinības un pateicības gan no uzņēmuma, gan Ventspils Domes, gan Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas un Valsts SIA “Autotransporta direkcija”, kas tiks pasniegtas 26.marta svinīgajā pasākumā, kā arī prēmijas, kuru pakāpeniska izmaksa jau sākusies.

2022. gada 24. martā