UzņēmumsAktualitātes

Pasažieru ērtībām izveidota pagaidu pietura Kurzemes ielā

Pasažieru ērtībām izveidota pagaidu pietura Kurzemes ielā

Pēc pašvaldības SIA “Ventspils reiss” iniciatīvas, vienojoties ar būvdarbu veicēju, Kurzemes ielas remonta laikā pasažieru ērtībām izveidota pagaidu autobusu pietura, kurā varēs apstāsies gan pilsētas, gan starppilsētu autobusi, kas kursē Rīgas virzienā pēc plkst.7:00 no rīta.

Pašlaik Kurzemes ielā izveidota pagaidu autobusu pietura, kas novietota posmā starp Rindas un Siguldas ielu un kuru apkalpos gan pilsētas maršrutu autobusi (virzienā uz Pārventu), gan starppilsētu autobusi, kas dodas Rīgas virzienā.

Vēlamies norādīt, ka, turpinoties Kurzemes ielas remontam, pagaidu pieturas novietojums var tikt mainīts, kā arī iespējami periodi, kad veicamo remontdarbu dēļ pieturu nebūs iespējams apkalpot. Tāpēc aicinām starppilsētu reisu pasažierus iekāpšanai autobusā tomēr izvēlēties autoostu.

Atgādinām pasažieriem, ka autobusi, kas atiet no Ventspils autoostas līdz plkst.7: 00 Rīgas virzienā un reiss uz Jelgavu plkst.7:10 no autoostas, kursē caur Pārventu un uzņem pasažierus pieturās “Viesnīca “Vilnis”” un “ Tārgales iela pie Siguldas ielas”.

2019. gada 15. maijā