UzņēmumsAktualitātes

Pārventas svētku laikā būs traucēta sabiedriskā transporta kustība

Pārventas svētku laikā būs traucēta sabiedriskā transporta kustība

2019. gada 18. maijā Pārventas svētku gājiena laikā no plkst.11:45 līdz plkst.12:30 būs traucēta sabiedriskā transporta kustība un neapkalpos vairākas autobusu pieturas.2019. gada 18. maijā Pārventas svētku gājiena laikā no plkst.11:45 līdz plkst.12:30 būs traucēta sabiedriskā transporta kustība un neapkalpos vairākas autobusu pieturas.

Pārventas svētku gājiena laikā satiksmei pilnībā būs slēgta Tārgales iela posmā no Talsu ielas līdz Rindas ielai, tāpēc tiks mainīts autobusu kustības ceļš, iespējama autobusu kavēšanās un netiks apkalpotas 8 autobusu pieturas.

Maršrutu autobusi Nr.3, 4, 6, 10 slēgto posmu apbrauks pa Siguldas, Celtnieku un Lidotāju ielām.

Maršrutos Nr.3, 4, 6, 10 virzienā uz Pārventu neapkalpos pieturas “Tārgales iela pie Siguldas ielas” (pasažierus uzņems un izlaidīs pieturā “Siguldas iela”) un “Tārgales iela” (iespējams izmantot pieturas Celtnieku ielā un “Pārventas tirgus”) .

Maršrutu autobusi Nr.6 un Nr.10 virzienā uz pilsētu neapkalpos pieturas “Embūtes iela” (iespējams izmantot pieturas Celtnieku ielā un “Pārventas tirgus”) un “Rindas iela” ( pasažierus uzņems un izlaidīs pieturā “Siguldas iela”).

Maršruti Nr.5, 22, 23 slēgto ielas posmu apbrauks pa Lidotāju ielu, Celtnieku ielu, Siguldas ielu, Usmas ielu un pēc tam atpakaļ pa Celtnieku un Lidotāju ielu. Netiks apkalpotas pieturas “Siguldas iela”, “Siguldas iela pie Tārgales ielas”, “Tārgales iela”.

Visu svētku pasākumu laiku satiksmei būs slēgta Tārgales iela no Talsu ielas līdz Ugāles ielai, un slēgto posmu autobusi apbrauks pa Ozolu ielu.

Aicinām plānot braucienus savlaicīgi.

2019. gada 14. maijā