UzņēmumsAktualitātes

Pārventā pasažierus sagaida ilgstošas izmaiņas autobusu kustībā

Pārventā pasažierus sagaida ilgstošas izmaiņas autobusu kustībā

2018. gada 29. augustā sāksies Kurzemes ielas remonts, tāpēc pilsētas sabiedriskā transporta kustība tiks novirzīta pa Rindas ielu, kur pie krustojuma ar Tārgales ielu tiks izveidota pagaidu pietura virzienā uz Pārventu. Starppilsētu maršrutos izmaiņas nav paredzētas.

Remonta laikā tiks mainīts kustības ceļš tiem maršrutiem, kas kursēja pa Siguldas ielu ( posmā no Kurzemes līdz Tārgales ielai). Tie ir: Nr.2, 3, 4, 4 (līdz Kursai), 6, 6A, 10.

Maršruti Nr.2,3,4,6,10 virzienā uz Pārventu kursēs pa Rindas ielu līdz Tārgales ielai, kur pagriezīsies pa kreisi un turpinās ceļu pa parasto maršrutu. Līdz ar to minēto maršrutu autobusi Kurzemes ielas remonta laikā neapkalpos pieturu “Tārgales iela (pie Siguldas ielas)”, bet pasažieru iekāpšana un izkāpšana notiks izveidotajā pagaidu pieturā Rindas ielā (pie krustojuma ar Tārgales ielu).

Maršruts Nr.6A virzienā uz Pārventu kursēs pa Rindas ielu, pēc tam pagriezīsies pa labi un pa Tārgales ielu brauks līdz Siguldas ielai un tālāk – pēc parastā maršruta. Pasažieru iekāpšana un izkāpšana notiks Rindas ielas pagaidu pieturā.

Arī maršruta Nr.4A reisi, kas kursē līdz Kursai, pasažierus uzņems un izlaidīs Rindas ielas pagaidu pieturā, un pēc tam pagriezīsies pa Tārgales ielu un brauks līdz Kursai.

Minēto izmaiņu dēļ laikā, kad pilsētā ir intensīva satiksme, iespējama autobusu kavēšanās.

Sīkāka informācija - autobusu pieturās, kā arī darba laikā  - pa tālruni 63622422.

Starppilsētu maršrutos Rīgas, Talsu, Tukuma un Jelgavas virzienā pašlaik izmaiņas nav paredzētas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un atgādinām, ka ar priekšlikumiem un novērojumiem, kas saistīti ar autobusu kustību Ventspils pilsētā, iespējams vērsties pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, darba laikā zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422 vai arī rakstot e - pastā vreiss@ventspils.lv.

2018. gada 27. augustā