UzņēmumsAktualitātes

Pakāpeniski atjaunos sezonālos autobusu reisus

Pakāpeniski atjaunos sezonālos autobusu reisus

Ventspils pilsētas un novada autobusu maršrutos no 1. aprīļa pakāpeniski tiek uzsākta sezonālo reisu atjaunošana uz pasažieru iecienītākajiem galapunktiem. 

Reisu atjaunošana notiek saskaņā ar pasūtītāju iepriekš apstiprinātiem sarakstiem.

1.aprīlis nav aiz kalniem, un tradicionāli tas ir brīdis, kad tiek uzsākta pakāpeniska sezonālo reisu atjaunošana. Lai nodrošinātu pasažieru nokļūšanu piepilsētas dārzkopības sabiedrībās un pilsētnieku iecienītās atpūtas vietās Būšnieku ezera apkaimē, no sestdienas, 1.aprīļa, tiek uzsākta sezonas reisu atjaunošana šādos maršrutos:

  • Nr. 6 atsevišķi reisi šajā maršrutā atsāks apkalpot pieturu ,,Jaunie Meža kapi”,
  • Nr. 8 ,,Staldzene – Centrs” – atsevišķos reisos maršruts tiek pagarināts līdz laivu bāzei Staldzenē vai Briežu dārzam,
  • Nr. 14 ,,Ventspils – Kurzeme”  - autobuss no aprīļa līdz oktobrim kursēs trešdienās, sestdienās un svētdienās.
  • Nr. 23 ,,Meža kapi - Ventspils Nafta’’ – pirmais reiss no pilsētas plkst.7.00 tiek pagarināts līdz Būšniekiem.

Informējam, ka uz Akmeņdzirām vasaras sezonā kursēs maršruta autobuss Nr.15 ,,Autoosta - Akmeņdziras” (trešdienās, piektdienās, svētdienās) un Nr.23 AK ,,Akmeņdziras – Celtnieku iela” (trešdienās, piektdienās, svētdienās).

Tiek atjaunoti arī reisi maršrutā Ventspils  - Liepene. Minētajā maršrutā sabiedriskais transports no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim kursē pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. Reisu laiki saglabājas tādi pat kā pagājušajā sezonā; no Ventspils autoostas uz Liepeni autobuss aties plkst. 10.00 un plkst. 17.00, bet pretējā virzienā - plkst. 10.45 un plkst.17.45.

Pašlaik autobusu kursēšanas laiki un izpildes dienas nevienā no sezonālajiem reisiem un maršrutiem netiek mainītas un  saglabājas tādi pat kā iepriekšējā sezonā.

 Sīkāku informācija par autobusu kustības laikiem un izpildes dienām var atrast šeit un autobusu pieturās.

2023. gada 24. martā