UzņēmumsAktualitātes

Nūjošanas festivāla laikā būs traucēta autobusu kustība

Nūjošanas festivāla laikā būs traucēta autobusu kustība

13. augustā, Nūjošanas festivāla laikā, Ventspils pilsētā būs satiksmes ierobežojumi, tāpēc pasažieriem jārēķinās ar autobusu kavēšanos, izmaiņām autobusu kustības laikos un ceļos. Tāpat šajā laikā netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 13. augustā, Nūjošanas festivāla laikā, no plkst.10:30 līdz 13:00 satiksmei tiks slēgtas atsevišķas  Ventspils pilsētas ielas. Tāpēc sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās, ka tiks mainīti maršrutu autobusu kustības ceļi  un iespējama autobusu kavēšanās visos Ventspils pilsētas autobusu maršrutos.

Tā kā satiksmei pilnībā tiks slēgta Krustkalna iela, pievedceļi Piedzīvojuma parkam, kā arī vairāki ielu posmi centrā, neapkalpos šādas autobusu pieturas: „Lielais laukums” (abos virzienos), “Viesnīca Dzintarjūra” , “Veikals Mego”, „Baltais krusts”, pieturas Saules ielā (posmā no Krustkalna ielas līdz Lielajam prospektam), Ganību ielā un pieturas pie Reņķa dārza abos virzienos.

Maršruti Nr.6 un Nr.23 tiks novirzīti pa Jūras, Katoļu ielu un Vasarnīcu ielu līdz Meža kapiem, kur apgriezīsies un pa tām pašām ielām brauks atpakaļ uz centru. Jāievēro, ka iepriekš minēto izmaiņu dēļ šajos maršrutos neapkalpos pieturu “Baltais krusts” un citas pieturas, kas atrodas slēgtajos ielu posmos.

Maršruti Nr. 1, Nr. 8, Nr. 11 kursēs nevis pa Ganību ielu un Lielo prospektu,  bet pa Jūras ielu un Aleksandra ielu. Šajos maršrutos tiks apkalpotas visas paredzētās pieturas.

Maršrutos Nr. 3., Nr. 4. slēgtos posmus apbrauks pa Jūras ielu, Brīvības ielu,  Latgales ielu (neapkalpos pieturas “Lielais laukums”, “Bērzu iela” abos virzienos, kā arī “Reņķa dārzs” virzienā uz centru).

Maršrutos Nr. 5 un Nr. 22 pa  Jūras ielu abos virzienos (neapkalpos pieturas “Mego”, “Dzintajūra”, “Bērnu pilsētiņa”, visas pieturas Saules ielā), bet nr.20 abos virzienos - pa Jūras ielu, pēc tam pa Katoļu ielu līdz Lielajam prospektam un tālāk pa maršrutu (neapkalpos pieturu “Mego” un “Dzintarjūra”).

Izmaiņas kustības ceļos skars arī starppilsētu autobusu maršrutus.  Autobusi, kas iebrauc vai izbrauc no Ventspils autoostas laikā no plkst. plkst.10:30 līdz 13:00, kursēs pa Sarkanmuižas dambi, Brīvības un Durbes ielu, pēc tam tālāk pa maršrutu; netiks apkalpotas pieturas “Lielais laukums” abos virzienos.

Informācija par izmaiņām tiks izvietota autobusu pieturās, sociālajos tīklos, kā arī www.ventspilsreiss.lv u.c.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām plānot braucienus savlaicīgi. Neskaidrību gadījumā darba laikā var zvanīt Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

2022. gada 12. augustā