UzņēmumsAktualitātes

Nūjošanas festivāla laikā būs būtiskas izmaiņas autobusu kustībā

Nūjošanas festivāla laikā būs būtiskas izmaiņas autobusu kustībā

Ventspils Piedzīvojuma parka Nūjošanas festivāla laikā 10. augustā pasažieriem jārēķinās ar autobusu kavēšanos un būtiskām izmaiņām autobusu kustības ceļos, kā arī ar to, ka netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 10. augustā, Nūjošanas festivāla laikā no plkst.10:30 līdz 13:00 satiksmei būs slēgtas vairākas Ventspils pilsētas ielas, tāpēc paredzētas izmaiņas praktiski visos pilsētas autobusu maršrutos.

Maršruti Nr. 1, Nr. 8, Nr. 11 šajā laikā tiks novirzīti pa Jūras ielu un Jūras ielu.

Maršrutos Nr. 3., Nr. 4., Nr. 9. un Nr. 21 slēgtos posmus apbrauks pa Jūras ielu, Brīvības ielu,  Latgales ielu, bet maršrutos Nr. 5 (virzienā uz pilsētu), Nr. 10, Nr.20, Nr. 22 (abos virzienos) - pa Katoļu ielu un Jūras ielu.

Maršruti Nr.6 un 23 kursēs līdz Meža kapiem, kur apgriezīsies un brauks atpakaļ uz centru pa Vasarnīcu un Jūras ielu (Nr.6) un pa Inženieru, Katoļu un Jūras ielu (Nr.23). Līdz ar to iepriekš minētajā laikā netiks apkalpotas pieturas “Baltais krusts” un “Saules iela”.

Minētajā laikā (10:30 – 13:00) netiks apkalpotas pieturas „Lielais laukums” (abos virzienos), viesnīca „Dzintarjūra” , veikals „Mego”, pieturas „Baltais krusts”, pieturas Saules ielā (posmā no Krustkalna ielas līdz Lielajam prospektam), pieturas Ganību ielā, pieturas pie Reņķa dārza abos virzienos.

Informācija par izmaiņām un kartes ar autobusu kustības ceļiem izvietotas  autobusu pieturās, uzņēmuma sociālo tīklu profilos. Neskaidrību gadījumā darba laikā var zvanīt Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām plānot braucienus savlaicīgi.

2019. gada 8. augustā