UzņēmumsAktualitātes

NO 27.MARTA - STINGRĀKI DROŠIBAS PASĀKUMI

NO 27.MARTA - STINGRĀKI DROŠIBAS PASĀKUMI

Pamatojoties uz Satiksmes ministra 26.marta rīkojumu Covid-19 vīrusa izplatīšanās riska mazināšanai, no piektdienas, 2020. gada 27. marta, uz ārkārtējās situācijas laiku  starppilsētu un novada sabiedriskā transporta maršrutos noteikti jauni ierobežojumu, kā arī doti ieteikumi sabiedriskā transporta kustības organizēšanai pilsētās.

Jau no piektdienas, 27.marta, novada un starppilsētu maršrutos pārvadātājiem noteikts ierobežot pārvadāto pasažieru skaitu tā, lai autobusā tiktu aizņemta tikai katra otrā sēdvieta, savukārt pasažieriem - noteikts izmantot sabiedrisko transportu tikai būtiskos gadījumos.

Ventspils pilsētas autobusos preventīvie pasākumi  infekcijas izplatības ierobežošanai tiek veikti jau vairākas nedēļas.  Autobusos ir ierobežotas pirmās sēdvietas, regulāri tiek veikta pastiprināta autobusu mitrā uzkopšana un dezinfekcija. Pasažieri tiek aicināti izmantot bezskaidras naudas norēķinus un iegādāties universālās braucienu skaita biļetes un neizmantot sabiedrisko transportu, ja iespējams izvēlēties alternatīvus pārvietošanās veidos.

Pamatojoties uz ministra rīkojumu,  informējam, ka galvenie piesardzības pasākumi pasažieriem ir šādi:

  • Ventspils pilsētā senioriem un citām riska grupām iesakām autobusus izmantot laikā, kad pieprasījums ir vismazākais – no plkst.10 līdz plkst.15; 
  • sabiedrisko transportu izmantot tikai būtisko gadījumos (dodoties uz darbu un pēc tam mājās);
  • ievērot vismaz 1,5 m distanci gan pieturās, gan brauciena laikā;
  • pilsētas maršrutos iegādāties universālās braucienu skaita biļetes, ko vislabāk darīt autoostas kasē.

Aicinām pasažierus būt atbildīgiem un braukt ar autobusu tikai tad, ja nav citas izvēles!

2020. gada 27. martā