UzņēmumsAktualitātes

No 1.jūlija gaidāmas izmaiņas starppilsētu un novada autobusu maršrutos

No 1.jūlija gaidāmas izmaiņas starppilsētu un novada autobusu maršrutos

No 2024. gada 1. jūlija Latvijas reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļā “Ventspils” stāsies spēkā jaunais ilgtermiņa līgums, kas starp pasūtītāju  - Valsts SIA “Autotransporta direkcija” un pasažieru pārvadātāju “Ventspils reiss” noslēgts uz 10 gadiem.

Pakalpojums tiks izpildīts atbilstoši pasūtītāja noteiktajām un līgumos iekļautajām  kvalitātes prasībām. Pasažieriem jārēķinās ar to, ka gaidāmas gan patīkamas, gan ne tik patīkamas izmaiņas, jo atsevišķi reisi tiks pārkārtoti un optimizēti.

 Šobrīd nozīmīgākās izmaiņas sagaidāmas:

  • maršrutā uz Rīgu un atpakaļ uz Ventspili, jo no 1. jūlija visus reisu apkalpos tikai viens pārvadātājs - pašvaldības SIA  “Ventspils reiss”.  (Līdz šim daļu reisu izpildīja pārvadātājs SIA “Norma A”  jeb Ecolines);
  • pirmdienās tiek slēgti reisi plkst. 04:30 no Ventspils AO uz Rīgas SAO un plkst. 08:20 no Rīgas SAO uz Ventspils AO ;
  • tiks atklāti jauni reisi maršrutā Ventspils – Kuldīga Skrunda. Autobuss no Ventspils AO aties uz Skrundu katru dienu plkst. 17:15 un Skrundas AO pienāks plkst. 19:09. Savukārt no Skrundas AO autobuss aties plkst. 19:30 un pienāks Ventspilī plkst. 21:28;
  • tiks slēgti atsevišķi reisi maršrutā Ventspils – Ugāle. Plkst. 14:50 no Ventspils AO un plkst.15:50 no Ugāles mehāniskajām darbnīcām, kas kursēja no 1. septembra līdz 31. maijam laika posmā no pirmdienas līdz piektdienai.

Informāciju par izmaiņām var iegūt, zvanot “Ventspils reiss” Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422 (darba laikā), kā arī  Valsts SIA “Autotransporta direkcija” mājas lapas sadaļā Kustības saraksti un uzziņu dienesta 1188.lv portālā.

2024. gada 26. jūnijā