UzņēmumsAktualitātes

No 1. marta gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā

No 1. marta gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā

Ventspils pilsētas Domes Komercdarbības un licencēšanas komisija ir apstiprinājusi pašvaldības SIA “Ventspils reiss“ iesniegtos priekšlikumus izmaiņām atsevišķos Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos un reisos.

Priekšlikumi sagatavoti, pamatojoties uz pasažieru un iedzīvotāju izteiktajām vēlmēm, kā arī lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti. Izmaiņas skar autobusu maršrutus Nr.1 “Autoosta – Tārgale” un Nr.21 “Ventspils Nafta – Sārnates iela”, un izmaiņas stāsies spēkā no 1.marta.

Maršrutā Nr.1 tiek mainīti atiešanas laiki vienam reisam no autoostas un vienam reisam no Tārgales. Reiss plkst.16.20 no autoostas turpmāk aties plkst.16.30 – tas ir, ir 10 minūtes vēlāk. Savukārt reiss, kas no Tārgales pašlaik atiet plkst. 16.50,  turpmāk aties plkst.16.55 – tas ir, piecas minūtes vēlāk. Līdz ar to šajos reisos mainīsies arī atiešanas laiki visās pieturās (virzienā uz Tārgali – 10 minūtes vēlāk, virzienā uz pilsētu – 5 minūtes vēlāk), tāpēc aicinām pasažierus uzmanīgi sekot līdzi pieturās izvietotajai informācijai.

Izmaiņas sagaida arī maršruta Nr.21 “Ventspils Nafta – Sārnates iela” pasažierus. Pēc pasažieru lūguma šajā maršrutā mainīts kustības ceļš tiem maršruta Nr.21 reisiem, kuri no Sārnates ielas darba dienās atiet plkst. 7.01; 10.02; 13.14 ( līdz centram) un sestdienās plkst. 10.02.

Turpmāk tiem pasažieri, kas izmantoja šos reisus un virzienā uz centru iekāpa Pulkveža vai Virves ielas pieturā, tagad autobusā būs jāiekāpj ielas pretējā pusē, jo autobuss vairs nekursēs turp un atpakaļ pa Pulkveža un Virves ielu, bet veiks riņķveida kustību, braucot pa Pulkveža, Virves, Sārnates, Medus ielu līdz Pulkveža ielai, un tālāk pa ierasto maršrutu.

Neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt Pārvadājumu daļai 63622422.

2020. gada 25. februārī