UzņēmumsAktualitātes

Nedēļas nogalē būs izmaiņas autobusu kustībā

Nedēļas nogalē būs izmaiņas autobusu kustībā

Nedēļas nogalē, no 21. jūlija līdz 23. jūlijam, Ventspilī un tās apkārtnē notiks vairāki pasākumi, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību gan pilsētas, gan starppilsētu autobusu maršrutos.

Laikā no 21. jūlija līdz 23. jūlijam Ventspilīs notiks Ghetto Games festivāls, kura laikā paredzēti satiksmes ierobežojumi un tiks slēgtas atsevišķas ielas, tāpēc gaidāmas arī nelielas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

No 21. jūlija plkst. 18:00 līdz 23. jūlija pusnaktij satiksmei tiks slēgts Lielais prospekts posmā no Kuldīgas ielas līdz Aleksandra ielai un no Ganību ielas līdz Kuldīgas ielai.

Šajā laikā būs izmaiņas maršrutu autobusu nr.1, 8, 11A kustības ceļā. Slēgtais ielas posms tiks apbraukts pa Jūras ielu un Aleksandra ielu. Visas pieturas maršrutā tiks apkalpotas, un autobusu kustības laiki nebūs mainīti.

Tāpat būs mainīts kursēšanas ceļš maršrutā nr. 3., 4., 21 virzienā uz Gāliņciemu. Autobusi no pieturas “Centrs” kursēs pa Ganību ielu līdz Inženieru ielai, tad pa Inženieru ielu līdz Zvaigžņu ielai un tālāk kā parasti (virzienā uz Pārventu izmaiņu nebūs). Šajā laikā netiks apkalpota pietura “Lielas laukums” un tā būs pārcelta uz pieturu “Ganību iela” (Ganību ielas un Pāvila ielas krustojuma tuvumā). Autobusu kustības laiki nebūs mainīti.

Kursēšanas ceļš būs mainīts arī novada un starppilsētu maršrutiem: Ventspils – Ziras,  Ventspils – Kuldīga, Ventspils – Liepāja. Izbraucot no Ventspils, netiks apkalpota pietura “Lielais laukums”. Autobusi kursēs pa Ganību ielu, Inženieru ielu līdz Zvaigžņu ielai – tālāk pēc parastā maršruta (iebraucot Ventspilī  - bez izmaiņām).

Svētdien, 23. jūlijā, Staldzenē notiks triatlona sacensības, tāpēc būs slēgts ceļš no Staldzenes pagrieziena līdz Bušnieku ezeram. Reiss maršrutā Nr.8, kas no centra atiet plkst. 10:40 un kursē līdz Briežu dārzam, slēgto posmu mēros policijas pavadībā, tāpēc lūdzam pasažierus nesatraukties.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai arī mūsu sociālajos tīklos, masu medijos un autobusu pieturās!

2023. gada 19. jūlijā