UzņēmumsAktualitātes

Motobraucēju parādes laikā autobusi kavēsies

Motobraucēju parādes laikā autobusi kavēsies

Sestdien, 13.jūlijā, no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00 sabiedriskais transports ievērojami kavēsies gan visos Ventspils pilsētas, gan atsevišķos reģionālajos sabiedriskā transporta maršrutos.

Autobusu kavēšanās saistīta ar satiksmes ierobežojumiem motociklu parādes brauciena laikā. Lai arī satiksmes ierobežojumi plānoti īslaicīgi, tas jūtami ietekmēs sabiedriskā transporta kustību visā pilsētā, jo brauciena maršrutā iekļautas ielas, kurās ir intensīva sabiedriskā transporta kustība. Līdz ar to autobusu kavēšanās prognozējama visos sabiedriskā transporta maršrutos, tāpat iespējams, ka atsevišķos pilsētas maršrutos kādu reisu nebūs iespējams izpildīt līdz galam.

Tā kā no plkst. 13.00 būs slēgta satiksme Vasarnīcu ielā posmā no Aizsaules ielas līdz Inženieru ielai, tad autobuss maršrutā nr.23 “Meža kapi - Ventspils Nafta” plkst.12:45 no Celtnieku ielas kursēs tikai līdz centram.

Ventspils novada maršrutos autobusu kavēšanās gaidāma maršrutā uz Mazirbi (autobuss, kas plkst. 14.25  atiet no autoostas) un uz Ugāli (autobuss, kas atiet no autoostas plkst. 14.50).

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, aicinām braucienus plānot savlaicīgi!

2024. gada 9. jūlijā