UzņēmumsAktualitātes

Miljonāru klubiņā jauni biedri

Miljonāru klubiņā jauni biedri

Pašvaldības SIA Ventspils reiss pēc ilgāka pārtraukuma Miljonāru klubiņā uzņēmis četrus jaunus biedrus – autobusa vadītājus, kuri, strādājot uzņēmumā, nobraukuši vienu miljonu kilometru.

Viens no jaunajiem miljonāriem ir Ivars Meiers, kas 1000000 kilometrus ar Ventspils reisa autobusu mērojis 16 darba gados, braucot gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos. Klubiņā uzņemts arī Aleksandrs Čaikovs, kurš par miljonāru kļuvis 13 gadu laikā. Aleksandra pieredze Ventspils reisā ir bagātīga, jo šo gadu laikā viņš braucis dažādos maršrutos. Aleksandru, visticamāk, labāk pazīst tie pasažieri, kas biežāk brauc maršrutā uz Dundagu, un savulaik – uz Anci. Kaut arī sākotnēji varētu šķist, ka, salīdzinot ar pārējiem kolēģiem, viņam tikuši vienkāršākie reisi, tā nebūt nav, jo daudzviet novadā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti – grants ceļi, nesakārtotas pieturas...

Astoņu gadu laikā, kopš darbojas Minjonāru klubiņš, tajā pirmo reizi uzņemta arī daiļā dzimuma pārstāve, un tā ir Inga Uibo. Savus pirmos miljons kilometrus Inga sakrājusi 15 gadu laikā. Strādāt par autobusa vadītāju – tā ir viņas sirdslieta. Inga vairākkārt jau teikusi, ka citā darbā sevi nevar iedomāties, neskatoties uz to, ka viņas kontā ir vairākas augstākās izglītības.

Par miljonāru kļuvis arī Vasilijs Sitaruks. Viņam šis tituls nāca visilgāk, bet ne tāpēc, ka būtu maz strādāts. Tieši otrādi – kilometru pēc kilometra viņš krājis jau kopš 1997. gada oktobra. Vasilijam par pienākumu uzticēts vadīt lielas ietilpības pilsētas maršrutu autobusus, tāpēc kilometri krājās lēnāk.

Jaunie miljonāri tika godināti pagājušajā nedēļā Profesionālās meistarības konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā. Vairāk par 2019. gada konkursa uzvarētājiem varēs pēc jaunā gada.

2019. gada 19. decembrī