UzņēmumsAktualitātes

Maija brīvdienās nelielas izmaiņas autobusu kustībā

Maija brīvdienās nelielas izmaiņas autobusu kustībā

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka valsts svētku brīvdienās no 1. līdz 4. maijam plānotas izmaiņas tikai Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta kustībā. Starppilsētu maršrutu autobusi šajās brīvdienās kursēs pēc pašlaik spēkā esošiem sarakstiem.  Sīkāk lasiet turpinājumā...

Plānojot braucienus ar sabiedrisko transportu svētku dienās, pasažieriem jāatceras, ka vēl aizvien sabiedriskā transporta pakalpojumi Ventspils pilsētā tiek organizēti, pamatojoties uz MK rīkojumu Nr.103 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu un Satiksmes ministra rīkojumu Par sociālo distancēšanos sabiedriskajā tarnsportā, kā rezultātā ir ieviesti pārvadājamo pasažieru skaita ierobežojumi, nosakot, ka vienlaikus autobusā var atrasties ne vairāk kā 50 % no kopējā sēdvietu skaita. Tāpēc iesakām  vispirms rūpīgi izvērtēt, vai brauciens patiešām ir neatliekams.

Piektdien un sestdien, 1. un 2.maijā, Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos autobusi kursēs kā sestdienās.

Svētdien un pirmdien, 3. un 4. maijā, Ventspils pilsētas sabiedriskais transports kursēs kā svētdienās.

Informējam, ka pasažieru ērtībām, maršrutā Nr.8 “Staldzene – Autoosta”, kas kursē līdz briežu dārzam,  nozīmēts lielas ietilpības autobuss reisos , kas atiet no pilsētas plkst.8:40 (kursē katru dienu, izņemot trešdienas, kad kursē mazas ietilpības autobuss) un plkst.10:40 (kursē katru dienu). Papildus atjaunots reiss no pilsētas uz Staldzeni plkst.17:55 (apkalpo mazas ietilpības autobuss), kas no briežu dārza atpakaļ uz pilsētu kursē plkst.18:25.

Pēc pasažieru lūguma brīvdienās atjaunots reiss maršrutā Nr.22 “inženieru iela – Celtnieka iela”, kas no Celtnieku ielas uz pilsētu atiet plkst.22:30.

“Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu maršrutos speciālas izmaiņas nav plānotas, un autobusi kursēs pēc kustības sarakstiem, kas ir spēkā pašlaik – ārkārtas stāvokļa laikā. Sīkāku informācija par izmaiņām starppilsētu autobusu maršrutos iespējams iegūt autoostā vai zvanot pa tālruņiem 63622789 (darba laikā) vai  26018617 (ārpus darba laika), kā arī internetā - www.1188.lv.

Vēlam visiem patīkamus braucienus un jaukas brīvdienas!

2020. gada 29. aprīlī