UzņēmumsAktualitātes

Komandantstunda ievieš izmaiņas autobusu kustībā

Komandantstunda ievieš izmaiņas autobusu kustībā

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu maršrutos izmaiņas komandantstundas dēļ nav gaidāmas, taču Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos no piektdienas, 8. janvāra, līdz svētdienai, 10. janvārim (ieskaitot), tiks atcelti atsevišķi reisi maršrutā Nr.22 “Inženieru iela – Celtnieku iela”.

Jau iepriekš ziņots, ka Latvijā ārkārtējā situācija ir pagarināta līdz 7. februārim, kā arī atsevišķās brīvdienās noteikta komandantstunda. Tā paredzēta arī šīs nedēļas nogalē no 8. līdz 10.janvārim laikā no plkst. 22.00 līdz plkst. 5.00.

Tā kā iepriekšējā pieredze liecina, ka iepriekšējā nedēļas nogale, kad bija noteikti pārvietošanās ierobežojumi, Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā pasažieru nebija, no 8. līdz 10. janvārim nekursēs tie sabiedriskā transporta reisi, kas tiek uzsākti pēc plkst.22.

Atgādinām, ka sabiedriskajā transportā vēl aizvien ir spēkā vairāki ierobežojumi: brauciena laikā jālieto sejas aizsargmaska, autobusā var uzņemt tikai 50% no kopējā atļautā pasažieru skaita. Tāpat iesakām neaizņemt sēdvietas tūlīt aiz autobusa vadītāja, kā arī iespēju robežās ievērot sociālo distancēšanos. Vēl aizvien aizmāršīgiem pasažieriem Ventspils auutosats kasē un arī autobusos nepieciešamības gadījumā  iespējams bez maksas saņemt Ventspils Domes sarūpētās vairākkārt lietojamās sejas aizsargmaskas.

Lai ierobežotu vīrusa covid – 19 izplatību, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” turpina autobusu dezinfekciju maiņas beigās, nodrošina bezmaksas roku dezinfekcijas līdzekļus autobusos un Ventspils autoostā, kā arī darbiniekiem tiek nodrošināti individuālās aizsardzības līdzekļi.

Atcerieties, ka personām, kurām komandantstundas laikā ir nepieciešams pārvietoties ārpus mājām, jāsagatavo rakstisks apliecinājums par pārvietošanās iemesliem, kā arī jānēsā līdzi personu apliecinošs dokuments.

Rūpējoties par sevi un citiem, aicinām rūpīgi izvērtēt katra brauciena nepieciešamību!

2021. gada 8. janvārī