UzņēmumsAktualitātes

Kā nokļūt Būšniekos?

Kā nokļūt Būšniekos?

Būšnieku ezers un tam piegulošā apkārtne ir viena no iecienītākajām ventspilnieku atpūtas vietām. Iespējams, daudzi nemaz nezina, ka līdz turienei var aizbraukt arī ar maršruta autobusu. Lai mudinātu iedzīvotājus izmantot sabiedrisko transportu, skaidrosim, kādi autobusu maršruti apkalpo šo apkārtni.

Lai nokļūtu pie Būšnieku ezera, apmeklētu Staldzenes stāvkrastu vai Briežu dārzu, iespējams izmantot gan Ventspils pilsētas sabiedrisko transportu, gan novada un pat starppilsētu maršrutus.

Pasažieri, kuri vēlas nokļūt Staldzenes stāvkrastā vai arī Būšnieku ezera laivu bāzē, var izmantot pilsētas maršruta autobusu nr.8 “Centrs  - Staldzene”, kas atiet no pieturas “Swedbanka” un apkalpo arī pieturas “Olimpiskais centrs”, “Tobago” un “Tilts”. Šajā maršrutā sezonas laikā (no 1. aprīļa līdz 31. oktobrim) atsevišķi reisi tiek pagarināti līdz laivu bāzei. Autobusu kustības sarakstos šie reisi atzīmēti ar Lb.

Pasažieri, kuri vēlas apmeklēt Briežu dārzu vai tā apkārtni, arī var izmantot 8. maršruta autobusa reisus, kas atzīmēti ar papildus apzīmējumu Bd, bet agrā rīta stundā arī 23. maršruta “Meža kapi Ventspils Nafta” reisu plkst. 7.03 no pieturas “Meža kapi” (plkst. 7.10 pieturā “Swedbanka”). Tāpat vasaras sezonā var izmantot maršruta autobusus nr.15 “Autoosta – Akmeņdziras” un nr.23AK “Celtnieku iela – Akmeņdziras”.

Lai nokļūtu Briežu dārzā vai Būšniekos, iespējams izmantot arī novada autobusu maršrutus “Ventspils AO Akmeņdziras – Ance”, “Ventspils AO – Liepene” (kursē no 1. aprīļa līdz 31. oktobrim), kā arī “Ventspils AO  Mazirbe” (kursē no 1. maija līdz 30. septembrim). No starppilsētu maršrutiem kursē autobuss  “Ventspils – Ance – Dundaga”.

Sīkāku informāciju par starppilsētu un novada autobusu kursēšanas laikiem iespējams aplūkot šeitautobusu pieturās, kā arī interneta vietnē www.1188.lv

2024. gada 9. aprīlī