UzņēmumsAktualitātes

Kā kursēs sabiedriskais transports svētku brīvdienās

Kā kursēs sabiedriskais transports svētku brīvdienās

Svētku brīvdienās, no 18. līdz 21. novembrim, gaidāmas nelielas izmaiņas Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta kustībā.

Svētku brīvdienās sabiedriskā transporta pasažierus sagaida pavisam nelielas izmaiņas. Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos autobusi kursēs šādi:

  • 18. novembrī -  kā sestdienā;
  • 19.novembrī – kā sestdienā;
  • 20.novembrī - kā sestdienā;
  • 21.novembrī – kā sestdienā.

Līdz ar to 18.,19. un arī 20.novembrī, tāpat kā jebkurā citā sestdienā, tiks apkalpots arī maršruts nr.23AK “Celtnieku iela – Akmeņdziras”.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu maršrutos izmaiņas nav plānotas. Arī Ventspils novada autobusu maršrutos speciālas izmaiņas nav plānotas, un autobusi kursēs pēc saraksta, kas ir spēkā svētku dienās.

Atgādinām, ka vēl aizvien sabiedriskajā transportā ir spēkā dažādi ierobežojumi, kā, piemēram, pasažieru skaita ierobežojums, distancēšanās ievērošana. Brauciena laikā jālieto mutes un deguna aizsegs. Tā kā epidemioloģiskā situācija valstī vēl aizvien ir slikta, aicinām pasažierus būt atbildīgiem un rūpīgi izvērtēt katra brauciena nepieciešamību.

Lai brauciens būtu drošāks, iesakām izmantot bezskaidras naudas norēķinus un universālās braucienu skaita biļetes,  kuru galvenā priekšrocība ir tā, ka tās derīgas visos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos.

Vēlam visiem jaukus un veselīgus svētkus!

2021. gada 11. novembrī