UzņēmumsAktualitātes

Kā kursēs autobusi Lieldienu brīvdienās

Kā kursēs autobusi Lieldienu brīvdienās

Nedēļas noslēgumā – Lieldienu brīvdienas! Parasti svētku dienās sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās ar būtiskām izmaiņām autobusu kustībā. Šogad, ievērojot ārkārtas situāciju un drošības pasākumus saistībā ar vīrusa covid – 19 izplatīšanos un  inficēšanās risku, izmaiņas būs nelielas. Pirms brīvdienās izmantot sabiedrisko transportu, aicinām vispirms rūpīgi izvērtēt katra brauciena nepieciešamību.

Lieldienu brīvdienās Ventspils pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, kas ir spēkā no 4.aprīļa:

            piektdien un sestdien, 10. un 11. aprīlī, kā sestdienās;

            svētdien un pirmdien, 12. un 13. aprīlī, kā svētdienās.

Reisi  maršrutos uz Kurzemi un Akmeņdzirām tiks izpildīti paredzētajās dienās un atbilstoši autobusu kustības grafikam.

Starppilsētu maršrutos, ko apkalpo pašvaldības SIA “Ventspils reiss” speciālas izmaiņas nav plānotas, un autobusi kursēs  pēc pašlaik spēkā esošā ārkārtas situācijas kustības saraksta.

Atgādinām, ka ārkārtas situācijas laikā līdz 12.maijam sabiedriskajā transportā ir spēkā vairāki drošības pasākumi. Autobusā vienlaikus var atrasties ne vairāk kā 50 % no kopējā pasažieru skaita, ko atļauts pārvadāt. Tāpat iespēju robežās jācenšas ievērot 1,5 līdz 2 m distance starp pasažieriem, tāpēc iesakām sēdvietas aizņemt pamīšus, kā arī, iegādājoties braukšanas biļetes, izmantot bezskaidras naudas norēķinus, universālās braucienu skaita biļetes; biļetes uz starppilsētu reisiem aicinām iegādāties autoostas kasē vai internetā.

Sīkāku informāciju par izmaiņām starppilsētu  autobusu kustības sarakstos meklējiet www.1188.lv.

Informāciju par izmaiņām maršrutos, ko apkalpo pašvaldības SIA “Ventspils reiss” var iegūt uzņēmuma mājas lapā www.ventspilsreiss.lv, kur izveidota sadaļa “Aktuālizētie saraksti”, kā arī darba laikā, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422, bet ārpus darba laika – 26018617.

2020. gada 8. aprīlī