UzņēmumsAktualitātes

Kā kursēs autobusi jaungada brīvdienās

Kā kursēs autobusi jaungada brīvdienās

Lai arī nelielas, tomēr izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā pasažierus sagaida arī vecgada pēdējā dienā un jaunā gada pirmajās dienās. Ventspils novada pasažieriem jāatceras, ka no 1. janvāra novadā pasažieru pārvadājumus nodrošinās pašvaldības SIA “Ventspils reiss”.

Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos 31. decembrī un 2. janvārī autobusi kursēs kā sestdienā, bet 1. un 3.janvārī - kā svētdienā. Informācija par izmaiņām izvietota arī autobusu pieturās.

Ventspils novada maršrutos 1.janvārī kursēs autobuss maršrutā “Ventspils – Blāzma – Stikli”. Pārējos maršrutos autobusi, kā jau svētku dienā, nekursēs. Sestdienā, 2.janvārī, un svētdienā, 3.janvārī, autobusi kursēs atbilstoši kustības sarakstam.

Atgādinām, ka Ventspils novada maršrutos no 2021.gada 1. janvāra mainās pasažieru pārvadātājs, taču nemainīsies ne autobusu kustības laiki, ne reisu izpildes dienas, ne maršruti. Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpos tos pašus maršrutus, ko līdz 2020. gada 31. decembrim apkalpoja iepriekšējais pārvadātājs: “Ventspils – Ance”, “Ventspils – Ugāle”, “Ventspils – Ziras”, “Ventspils – Blāzma – Stikli”, kā arī vasaras sezonā “Ventspils – Mazirbe” un “Ventspils – Liepene”.

Starppilsētu maršrutos jaungada brīvdienās atcelts tikai viens reiss uz Rīgu un atpakaļ.

2020. gada 23. decembrī

 

Nosaukums

Atiešanas vieta

Datums

Atiet

Izmaiņas

Ventspils – Rīga

Ventspils

31.12.2020

16.25

nekursēs

Rīga – Ventspils

Rīga

31.12.2020

20.20

nekursēs

Vēlam visiem mierīgus Ziemassvētkus un laimīgu 2021. gadu!

2020. gada 23. decembrī