UzņēmumsAktualitātes

Janvāra aktualitātes. Pasažieri jautā - uzņēmums atbild.

Janvāra aktualitātes. Pasažieri jautā - uzņēmums atbild.

Gads sācies ar dažiem jaunumiem sabiedriskā transporta jomā: Ventpsils pilsētas saiedriskajā transportā vairs nevar izmantot vecā parauga kartona mēnešbiļetes un starpppilsētu maršrutos pasūtītājs paaugstinājis tarifu. Saistībā ar šiem jauninājumiem pasažieriem radušies daži jautājumi, uz kuriem raksta turpinājumā sniedzam atbildes. Interesē? Lasi tālāk....

Atgādinām, ka no 1.janvāra pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos vairs nevar izmantot vecā parauga mēnešbiļetes, un ir derīgas tikai plastikāta mēnešbiļetes.

Pasažieri jautā

Autoostas kasē saņēmu jauno plastikāta karti braukšanai sabiedriskajā transportā. Vēlējos to izmantot – taču kases aparāts karti nevarēja nolasīt un man nācās par braucienu samaksāt.

“Ventspils reiss” atbild

Lai biļete būtu derīga, pasažieriem autoostas kasē ne tikai jāiegādājas plastikāta kartiņa, bet arī jāsamaksā par attiecīgo mēnešbiļetes veidu. Bez apmaksas biļete nedarbojas un ir tikai un vienīgi plastikāta kartiņa.

No 15.janvāra pasūtītājs starppilsētu un novada sabiedriskā transporta maršrutos Valsts SIA “Autotransporta direkcija” paaugstina braukšanas maksas tarifu.

Pasažieri jautā

Vai izmaiņas attiecas arī uz Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutiem, kas kursē ārpus pilsētas robežām līdz Tārgalei (Nr.1), Piltenei (Nr.11, 11A), Priekšpiltenei (Nr.12), Vārvei (Nr.9), Ventavai (Nr.13), Akmeņdzirām (Nr.23AK)?

“Ventspils reiss” atbild

Nē. Šajos maršrutos braukšanas maksa nemainās.

2020. gada 20. janvārī